Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli macie 18 lat lub więcej a dalej jesteście #tfwnogf ani nigdy nie mieliście bliższych kontaktów z dziewczyną to nie warto się tym zadręczać i iść na #divyzwykopem
Dziewczyny w wieku 15 lat tracą dziewictwo i jeszcze się tym chwalą(sam byłem tego świadkiem jak jechałem autobusem jak to dziewczyna której ledwo wyrosły cycki chwaliła sie co tam z kimś nie robiła).
Nie ma sensu dla takich dziewczyn się "poświęcać" i nie ruchać bo "nie wypada iść na #!$%@?" ale puszczanie sie z byle kim na imprezie i przebieg +6 w wieku 20 jest ok? Z resztą baba i tak was wyśmieje ze jestescie prawikiem. Jak nie macie dobrego ryja ani wzrostu(mi tego zabrakło więc wyglądam jak taki "słodki chłopiec" jak ktoś nizej napisał) to macie dwa wybory pierwszy to walenie konia do usranej smierci a drugie to pojscie na #roksa
Sam się wybieram 18lvl kasa przygotowana i nie będę tego żałować bo nie ma czego. To nie te czasy gdzie dziewczyny chcą kogoś zeby go kochał tylko chcą albo jakiegoś patusa który wyrucha zostawi z dzieckiem w komplecie albo chłopa który ma 180+ z dobrym ryjem i bogatych starych

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 351
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Liwiia: jestem i coś ci powiem - nie mam najmniejszego powodzenia.
Gdyby nie divy do dzisiaj bym baby nie dotknął, a to, że się niczego nie wstydzę i nie jestem nieśmiały gowno zmienia - jak się nie wygląda to można na #!$%@? tańczyć, a będzie jak będzie.
  • Odpowiedz
@Liwiia: Albo się jest Chadem albo nie. Pewność siebie nie ma NIC do rzeczy. Po prostu nie każdy jest w top 1% najprzystojniejszych mężczyzn, ale kobietom się wydaje, że skoro one mają seks na pstryknięcie palcami to faceci też mają. Otóż niespodzianka - tak NIE JEST (no chyba ze jestes Chadem w top 1% najprzystojniejszych)
  • Odpowiedz
@Liwiia: W ogóle uważam, że kobiety powinny mieć zakaz komentowania tego typu wpisów. Zawsze mówicie to samo "obniż wymagania do poziomu 0/10, zapraszaj i płać za randki, pajacuj, mój misio co prawda ma 190 cm wzrostu, atletyczną sylwetkę, mocną linię szczęki, gęste włosy i 12 000 miesięcznie, ale to tylko przypadek, każdy znajdzie swoją miłość (rzygam tęczą)", wszyscy wiemy, że i tak nic z tego nie wyjdzie. "Jak to tak
  • Odpowiedz
Jezu jak gnije. Jakas różowa wylała swoi ból dupy bo traci jedyna wartość w starciu z diva a wy już przeżywacie i jeszcze gada ze traci ktoś swoją intymność xd ale gowild i inne nudesy w necie to nie utrata intymności tylko budowanie własnego ego. Czemu w ogóle rozmawiacie z kobieta na te sprawy? Specjalnie one wypierają to społecznie bo się boja. Nie maja nic poza tzippa do zaoferowania!!! Dlatego tak się
  • Odpowiedz
@wybur: wyjaśnione. Ale zawsze odpisuje na tego typu posty jak jej, bo najczęściej później wtedy zostają zaorani, nawet nie odpowiadając mi, bo po prostu logika wygrywa z... brakiem logiki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@TestoDepot:

@Liwiia: jestem i coś ci powiem - nie mam najmniejszego powodzenia.

Gdyby nie divy do dzisiaj bym baby nie dotknął, a to, że się niczego nie wstydzę i nie jestem nieśmiały gowno zmienia - jak się nie wygląda to można na #!$%@? tańczyć, a będzie jak będzie.
Bo pewnie skoro sam nie wyglądasz to oczekujesz, że kobiety jednak będą wyglądać, a u takich nie masz szans
  • Odpowiedz
@Liwiia: nie mam u żadnych, bo nawet te brzydkie też chcą modela.
Poza tym skoro tak się sprawy mają, to rzeczywiście - nie zamierzam obniżać standardów skoro płacę pesos.
Trzeba pamiętać też o tym, że atrakcyjni ludzie podobają się każdemu - innym atrakcyjnym ale również brzydkim.
To, że ktoś jest brzydki nie sprawi, że zaczną mu się podobać inne nieatrakcyjne osoby, więcej, to go w żaden sposób do tego nie
  • Odpowiedz
@wybur: Ja gniję za każdym razem jak widzę awatar z żabą
@programista1992

W ogóle uważam, że kobiety powinny mieć zakaz komentowania tego typu wpisów. Zawsze mówicie to samo "obniż wymagania do poziomu 0/10, zapraszaj i płać za randki, pajacuj, mój misio co prawda ma 190 cm wzrostu, atletyczną sylwetkę, mocną linię szczęki, gęste włosy i 12 000 miesięcznie, ale to tylko przypadek, każdy znajdzie swoją miłość (rzygam tęczą)",

Nie
  • Odpowiedz
@Jutuba_z_Krakowa: bo moim zdaniem nie wyglądam źle, podobam się sam sobie, ich zdaniem już widocznie jednak wyglądam źle albo przynajmniej niewystarczająco dobrze. Poza tym ryj > wzrost i sylwetka, myślę, że chodzi głównie o mordę. W innym wypadku nie byłbym dla nich od zawsze jak powietrze, nie byłbym zawsze zlewany przy próbie jakiejś rozmowy, na niejednej imprezie próbowałem coś pogadać tak na luzie, bez żadnego ciśnienia na cokolwiek i najczęściej
  • Odpowiedz
@Liwiia to nie chodzi o to czy macie prawo komentować. Chodzi o to, że kobiety NIGDY nie zrozumieją facetów spoza ścisłej genetycznej elity. Wy macie seks na pstryk, my nie i dlatego uważam, że wartość dodana komentarzy kobiet w tym i podobnych wątkach jest zerowa. Nie wnosicie NIC merytorycznego do tego typu rozmów.
  • Odpowiedz
@programista1992:

Wy macie seks na pstryk, my nie

Tyle że kobietom i tak na nim nie zależy, wiec mają wywalone na tą cudowną możliwość to raz, to dwa korzystanie z niej dramatycznie psuje im reputację

Nie wnosicie NIC merytorycznego do tego typu rozmów.

No pewnie, bo więcej wnoszą rożnego rodzaju dziwkarze czy przegrywy, ten tag jest bardzo rozwijający
  • Odpowiedz
to nie chodzi o to czy macie prawo komentować. Chodzi o to, że kobiety NIGDY nie zrozumieją facetów spoza ścisłej genetycznej elity. Wy macie seks na pstryk, my nie i dlatego uważam, że wartość dodana komentarzy kobiet w tym i podobnych wątkach jest zerowa. Nie wnosicie NIC merytorycznego do tego typu rozmów.


@programista1992: dodaj też, że chodzi tu tylko o facetów, którym siada na głowę od frustracji spowodowanych brakiem seksu, a nie o ogół mężczyzn.

A zdanie kobiet na ten temat powinno być ważne o tyle, żeby zrozumieć, że one takiego podejścia do seksu i frustracji nie
  • Odpowiedz
@Liwiia skoro macie wywalone na to to w jakim celu się wiążecie z mężczyznami? Atencja, prezenty, status, dostęp do kasy partnera. Jesteście do bólu wyrachowane i zimne. Nie jesteście w stanie szczerze i bezinteresownie kochać.
  • Odpowiedz