Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeśli macie 18 lat lub więcej a dalej jesteście #tfwnogf ani nigdy nie mieliście bliższych kontaktów z dziewczyną to nie warto się tym zadręczać i iść na #divyzwykopem
Dziewczyny w wieku 15 lat tracą dziewictwo i jeszcze się tym chwalą(sam byłem tego świadkiem jak jechałem autobusem jak to dziewczyna której ledwo wyrosły cycki chwaliła sie co tam z kimś nie robiła).
Nie ma sensu dla takich dziewczyn się "poświęcać" i nie ruchać bo "nie wypada iść na #!$%@?" ale puszczanie sie z byle kim na imprezie i przebieg +6 w wieku 20 jest ok? Z resztą baba i tak was wyśmieje ze jestescie prawikiem. Jak nie macie dobrego ryja ani wzrostu(mi tego zabrakło więc wyglądam jak taki "słodki chłopiec" jak ktoś nizej napisał) to macie dwa wybory pierwszy to walenie konia do usranej smierci a drugie to pojscie na #roksa
Sam się wybieram 18lvl kasa przygotowana i nie będę tego żałować bo nie ma czego. To nie te czasy gdzie dziewczyny chcą kogoś zeby go kochał tylko chcą albo jakiegoś patusa który wyrucha zostawi z dzieckiem w komplecie albo chłopa który ma 180+ z dobrym ryjem i bogatych starych

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 351
Posiadanie dzieci to również egoizm i to skrajny. Nikt twoim rodzicom nie przykladał pistoletu do głowy a jednak chcieli mieć ciebie co nie? Spełnili swoja egosityczną potrzebę posiadania potomka.


@programista1992: jeszcze do tego zaburzony antynatalista XD

I jak normalna kobieta miałaby chcieć być z kimś takim?

Sam tylko potwiedzasz, że wygląd to tylko wymówka i kobiety unikają cię przez zły charakter.

A co do samych dzieci, to ich posiadanie nie jest
Jeśli nie egoizm to dlaczego twoi rodzice nie adoptowali jakichś biednych dzieci z domu dziecka tylko chcieli mieć SWOJE dziecko? (czyli zaspokojenie egoizmu)


@programista1992: a czemu mieli adoptować? Zresztą, jest bardzo dużo chętnych na adopcję, a w domach dziecka są dzieci patologii, której nie odebrano pełni praw rodzicielskich i ich adoptować nie można.

Na adopcję się po kilka lat czeka, ale ty tego nie wiesz, bo jak pisałem, masz niskie IQ.
Jakby chcieli to by poczekali te kilka lat. Dalej chcieli mieć ciebie (egoiści)


@programista1992: co w tym egoistycznego? Egoizm to myślenie tylko o sobie, a według twoich upośledzonych norm każdy kto nie poświęci całych lat dla obcych ludzi to egoista.

Robiłeś coś latami za darmo dla innych? Jeśli nie, to według tego jesteś egoistą, tak jak i każdy antynatalista.

Tak to sobie tłumacz dzieciaku xD chodzę na siłkę już kilka lat
@Strzelec_Kurpiowski: Każdy jest egoistą (może pomijając świętych co się poświęcili w całości innym). Wcale nie jesteś mniejszym egoistą ode mnie. Jestem pewny siebie, ale zdenerwowałeś mnie tym gadaniem głupot, że tylko charakter tylko charakter, ponadto mnie obrażasz cytuję "akurat kobiety doskonale rozpoznają mowę ciała i przegrywa widzą z daleka." Gdybyś mi to powiedział w twarz, zbierałbyś zęby z chodnika. Tylko tyle, ja sobie nie pozwalam w kaszę dmuchać.
ładnej masażystki i jestem zadowolony. > To wg tych dwojga przegrywów @Strzelec_Kurpiowski i @Liwiia najważniejsze jest mieć kobietę 3/10, która pójdzie z tobą do łóżka 2 razy w miesiącu a potem będzie trzymać w szachu możliwością rozwodu, zabrania co najmniej polowy majatku oraz dzieci (ktore moze splodzic Chad). ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ty nawet takiej 3/10 sie nie podobasz (komu podobają się dzbany), wiec o czym my tu
Każdy jest egoistą (może pomijając świętych co się poświęcili w całości innym). Wcale nie jesteś mniejszym egoistą ode mnie.


@programista1992: oczywiście, że jestem mniejszym egoistą niż ty.

Ty myślisz tylko o sobie, a ja na pierwszym miejscu stawiam siebie i bliskich, ale innych też mam na względzie.

Jestem pewny siebie, ale zdenerwowałeś mnie tym gadaniem głupot, że tylko charakter tylko charakter,


Nigdzie tak nie twierdziłem. Pisałem, że charakter jest bardzo ważną
Rozumiem, że jeśli ktoś by cię mocno obraził lub twoich rodziców w ich obecności to nie zareagowałbyś przemocą bo cytuję "bo ktoś pewny siebie na takie słowa w ogóle nie reaguje."?


@programista1992: ja przemocą reaguję tylko na przemoc.

Bicie innych to oznaka frajerstwa i bezsilności intelektualnej. Nigdy nikogo nie uderzyłem za słowa.
To tym się różnimy, że ja nie pozwoliłbym komuś obrażać mnie i moich bliskich, ale z mojej strony EOT, ty nie przekonasz mnie, ja nie przekonam ciebie. Nie widzę sensu kontynuowania tej dyskusji.


@programista1992: różnimy się tym, że ty nie jesteś pewny siebie i reagujesz agresją fizyczną na słowa, podczas gdy pewni siebie ludzie takie rzeczy olewają, bo wiedzą że nie warto robić sobie kłopotów.
Bo jakaś kobieta powiedziała, że liczy się TEŻ charakter i oni sobie wbili do głowy, że TYLKO charakter i powtarzają to jak mantrę xDDD


@Liwiia: oni bez badań twierdzą, że kobiety z powodów ewolucyjnych wybierają tylko "Chadów" ale boją się przyznać, że naturalną konwersacją takiego stanu rzeczy byłoby to, że są ewolucyjnymi odpadami przy produkcji i to dobrze, że żadna ich nie chce, choć to się w pełni zgadza z ich
A co to za obrazek? XDD


@Liwiia: obrazek z dwoma typami, którzy najpierw mówią przegrywowe teksty o kobietach, a potem idą uprawiać miłość XDDDD

Co prawda było wszystko zacenzurowane, ale jak widać można we wpisach nazywać kobiety szmatami, ale już nie wolno tego cytować na obrazku wyśmiewającym autorów takich tekstów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A no i pewnie oberwało Ci się w komentarzach? XD


Coś tam paru
To ja już wiem czemu ich się tak zlatywało pod temat wpis az nie nadążałam odpowiadać :D Sprowokowałeś ich ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: kopnąłem w klatkę z małpami XD

Nie ma wolnej miłości :D


To raczej kwestia hipokryzji, bo we wpisie można przeklinać ile się chce, a na obrazku usuwają nawet cenzurowane przekleństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)