Wpis z mikrobloga

Oto Konrad.
Konrad ma 25 lat i mieszka w Warszawie.
Konrad nienawidzi 15-letniej Grety.
Co jest nie tak z Konradem?

I co jest nie tak z tymi wszystkimi ludźmi, którzy gotowi są opluć, splugawić, znieważyć drugiego człowieka tylko dlatego kim ten ktoś jest?

Niektórzy psycholodzy społeczni twierdzą, że zło jest w każdym z nas, potrzeba tylko stworzyć warunki do tego, by się uaktywniło. Pamiętajcie o tym, także komentując postępowanie Konrada. Nie idźcie w jego ślady.

Źródło (σ ͜ʖσ) https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania

#bekazprawakow #gretathunberg #klimat #ekologia
P.....o - Oto Konrad.
Konrad ma 25 lat i mieszka w Warszawie.
Konrad nienawidzi 15-...

źródło: comment_r4bYHUXqaOG4SwIRrh0r4tvhGGOTHVJA.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanremu: Nie chcę nikomu niszczyć życia. Staram się tylko promować omzirk, ponieważ, moim zdaniem, ich działalność jest społecznie pożyteczna ʕʔ Jeśli chodzi o założyciela omzirk, to nie śledzę jego życia, więc nic mi nie wiadomo o jego rzekomej działalności przestępczej. Wiem tylko tyle, że wyjechał z Polski i uzyskał azyl polityczny w Norwegii. Nic poza tym ¯\_(ツ)_/¯

@ButtHurtAlert: Możesz rozwinąć temat bezpodstawnego oczerniania ludzi?
  • Odpowiedz
Niektórzy psycholodzy społeczni twierdzą, że zło jest w każdym z nas, potrzeba tylko stworzyć warunki do tego, by się uaktywniło


@PanEdzio: nawet był taki eksperyment i został przerwany właśnie dlatego, że zło w człowieku wymknęło się spod kontroli
  • Odpowiedz
@josedra52: @godsflame: >to implikowanie że jest katolem i prawakiem
nie sprawdzałem, może jest. ale równie dobrze może j---ć prawaków i j---ć kociół ale wy już musicie do odpowiedniej szufladki włożyć. tacy progresywni xD a ta ułomna dziewczynka może być waszą idolką tylko dlatego że jej rodzice nie zdecydowali się na aborcje tak btw.
  • Odpowiedz
@PanEdzio na przykład mojego znajomego wstawili na stronkę że niby gdzieś na marszu pobił kobietę, a tak na prawdę to on nic nie zrobił ino rozdzielal jedna grupkę od drugiej, ale omzirk wydać wyrok zdążył
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: Jakie to ma znaczenie? Założyciel omzrik jest azylantem w Norwegii, ale organizacja działa na terenie Polski i nie ma problemu, żeby znajomy walczył o swoje dobre imię w polskim sądzie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kvgewhr: Wyciągnij kija kolego. Ta ułomna dziewczynka nie jest moją idolką - uważam wręcz, że to komedia, że jakaś 16-latka będąca kukiełką jest obecnie na ustach całego świata - pomijam już sam obrzydliwy fakt posługiwania się dzieckiem. Clown world.

Co do "chodził zawsze do kościoła" to nie sugeruję, że tak było.

Ot po prostu w przekonaniu katolików, tzn no katoli bo do katolików normalnych nic nie mam - każdy kto
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanEdzio: takie wrażenie istotnie może się pojawić u osoby mniej inteligentnej która nie analizuje obu stron "konfliktu". Obie strony zioną nienawiścią i hejtem, ale ośrodek pisze tylko o hejcie prawicy. Dlatego jeśli chodzi o sprawiedliwość to jest bezużyteczny
  • Odpowiedz
@Sanremu: Nie twierdzę, że na lewicy w ogóle nie ma hejtu i agresji, ale jeśli obie strony w równym stopniu zioną nienawiścią, to może wymieniłbyś kilka przykładów lewicowych działaczy, skazanych za przestępstwa z nienawiści?
Jeśli chodzi o stronniczość Ośrodka, to gdybyś obejrzał wywiad z Konradem Dulkowskim, który podlinkowałem wyżej, to wiedziałbyś, że nie zajmują się tylko i wyłącznie prawicą ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz