Wpis z mikrobloga

#wybory Jak można w ogóle rozważać głosowanie na inne partie niż #konfederacja. Przecież w tych wyborach nie ma innego wyboru, bo wszystkie inne komitety to te samy osoby od lat. Każdy ma jakieś odpały i głupie teksty, #korwin, itd. Jednak dla mnie liczy się bardziej gospodarka, niż jego prywatne teorie np. o Hitlerze. Niepójście na wybory, gdy ktoś ma taką możliwość również świadczy o tym, że jest się ignorantem. Już bardziej (ale tylko minimalnie) szanuję jak ktoś pójdzie oddać nieważny głos i przekreśli kilku kandydatów, ale to nie jest rozwiązanie (chyba, że nieważny głos oddałoby z 50% społeczeństwa - tylko podejrzewam, że wtedy nie siedzielibyśmy cicho na dupach w internecie). Trzeba dać szansę nowym osobom, chociaż by mieli te 5% z którymi i tak wiele nie mogą zrobić, ale od czegoś trzeba zacząć. A nie babrać się w tym samym gównie co od lat.
#dziendobry #oswiadczenie #sejm #parlament #pis #platformaobywatelska #sondaz #psl #sld #braun #liroy #kaczynski #tusk #kukiz #narodowcy #biedron #razem #polska #przyszlosc #pytanie #ankieta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #zalesie #polityka
  • 45
Dlatego nigdy w tym kraju nie będzie dobrze, bo Ty i reszta społeczeństwa ma takie gówniane podejście, głosować w kółko na to samo i liczyć, że się coś poprawi


@Twoj_ulubiony_profil: ale kumasz, że Konfederacja ze swoją absolutnie bezideową zbieraniną kandydatów jest tym "większym złem"?
Wskaż mi jedną wspólną wartość wyznawaną przez kandydatów konfederacji.
Wolność? XD
Wolny rynek? XDDD
Bezideowa pulpa byleby dostać się do koryta.
@uzytkownik4: Ja tego samego powodu polecam jednak głosować na kandydatów niezależnych. Konfederacja w latarniku wyborczym jest moim numerem jeden, ale nie mógłbym sobie w oczy spojrzeć w lustrze, gdybym na nich zagłosował. Za dużo minusów mają, które dyskwalifikują ich tak samo jak Lewicę, KO, PiS i PSL.
Zdjęcie barier gospodarczych i poluzowanie gospodarki


@Twoj_ulubiony_profil: nie pytam o populizm tylko o konkrety. Co z 500+? Co z paliwem za 3zł? Co z kompromisem aborcyjnym? Co z tzw. "ideologią" LGBT?

Zbieranina bezideowych osób o skrajnie różniących się, wzajemnie wykluczających poglądach i hipokryzją lvl9000. Korwin miał swoje szanse, oddałem na niego 2 głosy - do sejmu nie wszedł a w Europarlamencie zmarnował mój głos nie robiąc zupełnie nic.
konkrety


@anal_gazy: ok

Co z 500+


@anal_gazy: Nie wiem, nie obchodzą mnie pierdoły.

Co z paliwem za 3zł?


@anal_gazy: Zdejmą akcyzę, to cena paliwa spadnie.

Co z kompromisem aborcyjnym?


@anal_gazy: Nie wiem, nie obchodzą mnie pierdoły.

Co z tzw. "ideologią" LGBT?


@anal_gazy: Nie wiem, nie obchodzą mnie pierdoły.

Miałeś pisać o konkretach, a napisałeś tylko jeden o benzynie i resztę jakichś głupot, które dotyczą może procenta społeczeństwa.
Korwin miał swoje szanse, oddałem na niego 2 głosy - do sejmu nie wszedł a w Europarlamencie zmarnował mój głos nie robiąc zupełnie nic.


@anal_gazy: lol, to ty chyba nie powinieneś mieć praw wyborczych albo dopiero co je nabyłeś, jeśli nie wiesz, że wybory do UE to taka pokazówka i że tam praktycznie nie da się zrobić nic. Trolling oceniam na 1+/10 (plus na zachętę). Liczą się praktycznie tylko wybory do
Ja tego samego powodu polecam jednak głosować na kandydatów niezależnych.


@CloudCloud: Nie jestem zwolennikeim teorii marnowania głosu, jednak ich szanse są chyba jeszcze mniejsze niż Konfedracji? Jednak życzę im powodzenia.
eśli nie wiesz, że wybory do UE to taka pokazówka i że tam praktycznie nie da się zrobić nic.


@uzytkownik4: ty #!$%@? jesteś normalny? To po co Korwin startował do wyborów UE skoro tam "NIE DA SIĘ ZROBIĆ NIC"? To znaczy, że kłamał, że jest hipokrytą, pożytecznym idiotą czy bezwładną marionetką? XDDDD

Albo napisz co twoi inni kandydaci zrobili w tym UE xD


@uzytkownik4: co mnie obchodzą inni? To Korwin
Miałeś pisać o konkretach, a napisałeś tylko jeden o benzynie i resztę jakichś głupot, które dotyczą może procenta społeczeństwa. Natomiast kwestie gospodarcze, które dotyczą WSZYSTKICH skwitowałeś jako populizm. XD


@Twoj_ulubiony_profil:
500+ dotyczy PROCENT SPOŁECZEŃSTWA? XD
Ty jesteś #!$%@? normalny? Konfederacja jest za utrzymaniem 500+ czy likwidacją? Co z 13 i 14 emeryturą? Co z ogólnym socjalem? To obciążenia budżetu państwa na poziomie 16-17% PKB.
Dla ciebie to pierdoły? XDDD

Co z
500+ dotyczy PROCENT SPOŁECZEŃSTWA? XD


@anal_gazy: Akurat tu mój błąd, ten procent dotyczył LGBT i aborcji. Tak jak napisałem, 500+ to jest w mojej opinii pierdoła bez znaczenia, czy ta partia to popiera czy nie.

Konfederacja jest za utrzymaniem 500+ czy likwidacją? Co z 13 i 14 emeryturą? Co z ogólnym socjalem? To obciążenia budżetu państwa na poziomie 16-17% PKB.


@anal_gazy: Zacząłeś teraz rozszerzać zakres pytań. Pierw spytałeś o samo
Zacząłeś teraz rozszerzać zakres pytań. Pierw spytałeś o samo 500+. Tak, to jest pierdoła.


@Twoj_ulubiony_profil: samo 500+ to 7-8% PKB rocznie. Pierdoła? Serio?

konfederacja chce obniżyć socjal, co się powinno przełożyć na wyższy i przede wszystkim dodatni przyrost naturalny


@Twoj_ulubiony_profil: możesz mi to rozrysować? Ludzie mieliby dostawać MNIEJ/WCALE pieniędzy i to miałoby ich skłonić do płodzenia kolejnych dzieci? Teraz dostają socjal wystrzelony w kosmos i co? O ile podskoczył wskaźnik
samo 500+ to 7-8% PKB rocznie. Pierdoła? Serio?


@anal_gazy: To jest tylko świadczenie. Niezależnie od tego, czy konfederacja zamierza to wypłacać czy nie, dla mnie to jest bez znaczenia, bo mnie ten aspekt nie interesuje. Tym bardziej jeśli uwolnią gospodarkę, to wzrost gospodarczy zwiększy bogactwo społeczeństwa, co doprowadzi do tego, że realnie pozostanie 500, a fizycznie będzie warte coraz mniej: 400, 300, później 200 zł, aż po latach całe to 500+
To jest bardzo ciekawa kwestia. Wielu ludzi mylnie myśli, że jak dostanie więcej pieniędzy, to będą się mnożyć, a to jest nieprawda. Wystarczy zajrzeć w historię. To nie pieniądze wpływają na dzietność, tylko warunki gospodarcze. Jeśli w państwie jest zbyt bezpiecznie, bo państwo zabezpiecza każdy aspekt życia od edukacji przez pracę aż po emeryturę, to ludzie się nie mnożą, bo nie muszą, posiadanie dzieci zamiast inwestycji i zabezpieczenia stało się jedynie kaprysem.
Dziś jest to nienawiść do patriotyzmu, wiary, religii, tradycji, historii, kościoła, nietolerancji


@anal_gazy: gdybyś nie trollował i mówił to na serio:
NIKT TAK BARDZO NIE ZSZARGAŁ/OPLUŁ POWYŻSZYCH WARTOŚCI JAK POLSKA PRAWICA, W SZCZEGÓLNOŚCI OBECNIE RZĄDZĄCA.
Widzę, że masz niezły ubaw. No cóż, czytający komentarze sami ocenią, kto tu jest trollem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Twoj_ulubiony_profil:
jak dla ciebie plusy na stronie ze śmiesznymi obrazkami są wyznacznikiem czegokolwiek to nie dziwię się, że tak wesoło na chacie ¯\_(ツ)_/¯