Wpis z mikrobloga

#wybory Jak można w ogóle rozważać głosowanie na inne partie niż #konfederacja. Przecież w tych wyborach nie ma innego wyboru, bo wszystkie inne komitety to te samy osoby od lat. Każdy ma jakieś odpały i głupie teksty, #korwin, itd. Jednak dla mnie liczy się bardziej gospodarka, niż jego prywatne teorie np. o Hitlerze. Niepójście na wybory, gdy ktoś ma taką możliwość również świadczy o tym, że jest się ignorantem. Już bardziej (ale tylko minimalnie) szanuję jak ktoś pójdzie oddać nieważny głos i przekreśli kilku kandydatów, ale to nie jest rozwiązanie (chyba, że nieważny głos oddałoby z 50% społeczeństwa - tylko podejrzewam, że wtedy nie siedzielibyśmy cicho na dupach w internecie). Trzeba dać szansę nowym osobom, chociaż by mieli te 5% z którymi i tak wiele nie mogą zrobić, ale od czegoś trzeba zacząć. A nie babrać się w tym samym gównie co od lat.
#dziendobry #oswiadczenie #sejm #parlament #pis #platformaobywatelska #sondaz #psl #sld #braun #liroy #kaczynski #tusk #kukiz #narodowcy #biedron #razem #polska #przyszlosc #pytanie #ankieta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #zalesie #polityka
  • 45
@uzytkownik4: jak można głosować na konfederację, jak ta śmieszna partia zbieranin wariatów rozpadnie się w 5 minut bo pis ją wchłonie? Tam nie ma ideologów gospodarki wolnorynkowej tylko kretyn na kretynie.
Ponadto Pis tak zniechęca do głosowania na konfederację bo antyrozumowe postulaty konfederacji przemawiają do elektoratu pisu i odbierają im głosy. Niby nic, ale jest ryzyko utraty większości (bo system premiuje największe partie)
@uzytkownik4: lubię, gdy kraj w którym żyję nie upada
więc niestety trzeba wybrać mniejsze zło - albo lewicę (która na razie była najbardziej wolnorynkową partią), albo po schetyny (aż mnie mierzi na samą myśl).
Prawdopodobnie PO, bo pis trzeba odsunąć od władzy i przywrócić podstawowe porządki demokratyczne.
@niegwynebleid: Myślisz, że jak zagłosujesz na Konfederację by mieli chociaż te 5% i był jakikolwiek inny głos w sejmie, to kraj upadnie? :D Albo jesteś trollem albo głupcem. Jak zagłosujesz na PO albo lewicę, to już teraz mogę ci posłać oficjalną e-melę, tfuuu gardzę nimi.
@niegwynebleid: niby mówisz, że był tym głosem, a ja się na niego nie nabrałem, woww, ale jak to? mózg rozj#any, czyli dało się na niego nie zagłosować.
Pomijam już to, że Kukiz chce naprawdę od serca dobrze, jednak na niego nie zagłosowałem.

nie zagłosuję bo to idioci

P.S. Czyli 'PO' i lewica nie są idiotami?
Jak można w ogóle rozważać głosowanie na inne partie niż #konfederacja


@uzytkownik4: jak można w ogóle rozważyć to, że nie każdy myśli tak jak ty?

ja #!$%@? czy to tak trudno pojąć? jedni chcieliby śmiesznego dziadziusia w muszce mówiącego coś o Hitlerze i "homosiach", drudzy chcieliby 500+ i katechezę 5 razy w tygodniu, a jeszcze inni chcą coś innego

świat nie jest czarnobiały #!$%@?, dlaczego tego nie pojmujesz?
dlaczego tego nie pojmujesz?


@niochland: wszystko pojmuję, jeśli ktoś jest w 100% zadowolony, to wpis ten nie jest do niego. Jednak większość ludzi, a właściwie praktycznie każdy z kim się człowiek nie zgada, NIE JEST zadowolony z sytuacji politycznej w Polsce.
@AliShaheedMuhammad: jak ktoś kogoś bije bez większego powodu, to znaczy, że trzeba go izolować. Głosuję na Konfederację, a niech geje i lesbijki robią sobie co chcą, byleby nie chodzili z gołą dupą i nie robili sobie dobrze na ulicy, a tym bardziej przy dzieciach. Sprawy łóżkowe najlepiej zostawić w swoim domu, a nie okazywać ich publicznie. Osobiście również nie latam z gołą dupą i nie okazuję mojej seksualności publicznie. Z resztą