Wpis z mikrobloga

#wybory Jak można w ogóle rozważać głosowanie na inne partie niż #konfederacja. Przecież w tych wyborach nie ma innego wyboru, bo wszystkie inne komitety to te samy osoby od lat. Każdy ma jakieś odpały i głupie teksty, #korwin, itd. Jednak dla mnie liczy się bardziej gospodarka, niż jego prywatne teorie np. o Hitlerze. Niepójście na wybory, gdy ktoś ma taką możliwość również świadczy o tym, że jest się ignorantem. Już bardziej (ale tylko minimalnie) szanuję jak ktoś pójdzie oddać nieważny głos i przekreśli kilku kandydatów, ale to nie jest rozwiązanie (chyba, że nieważny głos oddałoby z 50% społeczeństwa - tylko podejrzewam, że wtedy nie siedzielibyśmy cicho na dupach w internecie). Trzeba dać szansę nowym osobom, chociaż by mieli te 5% z którymi i tak wiele nie mogą zrobić, ale od czegoś trzeba zacząć. A nie babrać się w tym samym gównie co od lat.
#dziendobry #oswiadczenie #sejm #parlament #pis #platformaobywatelska #sondaz #psl #sld #braun #liroy #kaczynski #tusk #kukiz #narodowcy #biedron #razem #polska #przyszlosc #pytanie #ankieta #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #kiciochpyta #zalesie #polityka
  • 45
Nie miałem na myśli plusów, a przemyślenia osób czytających komentarze. Swoją drogą, dobrze, że komentujesz, bo według algorytmów wypokowych zwiększasz zasięg tego wpisu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Twoj_ulubiony_profil: zwariowałem XD wykop to chyba poważna sprawa co XD
pozdrawiam cię serdecznie!