Wpis z mikrobloga

#gretathunberg #trump kurcze, jak tak bardzo chce naprawić środowisko naturalne i klimat na ziemi, to czemu nie pojedzie do Chin, Indii, państw które najbardziej zanieczyszczają środowisko . Nie rozumiem tego p---------a europejskich lewaków, że tak srają do własnego gniazda. Czy oni naprawdę są tacy głupi, czy nie rozumieją, że nawet taki prezydent Stanów Zjednoczonych nie jest wstanie naprawić całego świata. Niech jedzie do Chin, zobaczymy jak będzie śpiewać jak dostanie kopa na morde i ją zaraz chinscy-zomowcy spałują. Z lewakami jest ta sprawa, że wydaje im się, że dostrzegają coś czego inni nie widzą, nie zdając sobie w rzeczywistości sprawy jaki mają ograniczony stopień postrzegania świata
mamkluczdo_sracza - #gretathunberg #trump kurcze, jak tak bardzo chce naprawić środow...

źródło: comment_S6Ida9Wvai0bkNFZbKKqwotpEoZcQ82w.jpg

Pobierz
  • 157
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To prswda.

UE najbardziej ekologiczna grupa panstw na świecie, USA też sobie radzi, ale lewactwo za pomocą chorej dziewczyny atakuje zachodni świat ¯_(ツ)_/¯


@technojezus: w czym USA sobie radzi? W największej emisji CO2 per capita na świecie? XD Doczytaj cokolwiek w tym temacie, zanim zaczniesz błaźnic się typowymi mądrosciami prawicowych dupolizów USA.
  • Odpowiedz
acha, to teraz będziemy robić fikołki mentalne żeby udowodnić że Chiny dbają o planetę xD


@arczer: fiołkiem mentalnym jest próba porównywania wielkości statystycznych w postaci absolutnej, bo to nie jest w żaden sposób miarodajne i tak się po prostu nie robi, chyba że się jest imbecylem i o statystyce wie się co najwyżej tyle, że takie słowo istnieje. Zawsze należy znaleźć wspólny mianownik do porównywania.
  • Odpowiedz
nie jestem dupolizem, nie głosuję na PiS nie jestem ,,prawakiem"

Pięknie się zesrałeś.


@technojezus: nic z tych rzeczy nie napisałam, więc dopisz sobie jeszcze, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Powtarzasz koloportowane przez nich brednie, może nie jesteś, ale łykasz ich bzdury w tym temacie
  • Odpowiedz
@arczer: Jasne, że do ciebie, ale już nie mam żadnych wątpliwości, że niezły z ciebie bystrzak. Napisałem przecież wyraźnie, że takich wielkości nie da się porównywać bez wspólnego mianownika. Tym mianownikiem mogą być różne rzeczy, ale jakiś być musi i to statystyczne 101.
  • Odpowiedz
@kolnay1: nie kwestionuję statystki ani wspólnych mianowników. Po prostu wybranie akurat "per capita" jest przejawem debilizmu, tak samo jak upieranie się przy nim. Wspólnym mianownikiem niech będzie co2 per mieszkaniec globu, wtedy mamy kraje - największych trucicieli planety.
Wasza "logika" jest ułomna, niech się Chiny połączą z Indiami, Indonezją, Pakistanem i im się per capita tak rozłoży, że już nikt ich nie będzie brał pod uwagę, będą mogli dopiero pójść
  • Odpowiedz
@arczer: nie wiem czy ktoś wyżej się upiera nad tym, że to koniecznie trzeba przeliczać per capita. Nawet parę osób pisało ci wprost, że nie trzeba (w tym ja).
  • Odpowiedz
@kolnay1: ten tutaj strasznie się upierał, pokaż kto mi pisał coś przeciwnego? Bo akurat ja byłem przeciwny i kto pisał ze mną to polemizował. Ty coś niejasno krążyłeś więc nie wiem co tam wprost było.
To może raz na zawsze napiszę ja wprost: mnie interesują najwięksi truciciele planety a nie to ilu mają obywateli. To mnie nie interesuje w tej dyskusji.
  • Odpowiedz