Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Jest 5:45, dopiero co wstałem i pierwsze co zrobiłem po obudzeniu to włączyłem wykop i pisze tego posta. Mam szczerą nadzieje, że ten kto wymyślił system szkolnictwa i doprowadził go do momentu, w którym teraz się znajduję będzie smażył się w piekle(o ile istnieje).
#szkola #zmeczenie #przegryw
  • 35
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Megawonsz_dziewienc: no wstają o 5 czy 6 a o 15 są już wolni i mają #!$%@? w to co się działo przez ostatnie 8h, a do szkoły idą codziennie kończą o innej godzinie czasem 15 czasem 17, muszą się użerać z nauczycielami z zawyżonym ego, dodatkowo po szkole muszą robić jakieś zadania domowe i inne tego typu pierdoły. Nie mówiąc już o tym że za pracę dostajesz hajs i jeśli nie
  • Odpowiedz
@CREATE_USER: w UK i USA nauczanie domowe to normalka, potem tylko zaliczasz egzaminy, nie tracisz czasu na dojazd, siedzenie w szkole, wf, zadania domowe, kartkówki.
Jak masz kasę z 500 plus to spróbuj w jakiejś taniej prywatnej szkole, poproś o indywidualny tryb.
  • Odpowiedz
@N0med ja miałem fajnie bo mogłem mieć codziennie na 7:05, przez co musiałem wstawać o 4 (w porywach 4:30) bo takie dojazdy z #!$%@? do miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To było w technikum 6 lat temu, a teraz nie chce mi się wstawać o 7 do roboty xD
  • Odpowiedz
@CREATE_USER tak, bo w pracy wcale nie musisz się nigdy z nikim użerać XD z szefem, klientami-debilami i współpracownikami, którzy mają po pół mózgu. Wcale nie zdarzają się nadgodziny i awarie, można siedzieć pół dnia na wykopie i stresu zero. A tak poza tym przecież wcale po pracy się nie myśli o pracy, tylko wychodzisz o 16 i wyjebongo ( ͡° ͜ʖ ͡°) #takbylo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fuechsinn: no zależy gdzie pracujesz i jak do tego podchodzisz, o ile nie pracujesz w swojej firmie to po pracy nie powinno cię nic interesować, wszystko co związane z pracą powinno zostać w pracy i zostać wykonane w godzinach pracy, dzięki temu wychodzisz po za mury i elo masz wszystko co związane z pracą gdzieś. Tak samo użeranie się z szefem, klientami czy współpracownikami, rób swoje i nie przejmuj się tym
  • Odpowiedz
@CREATE_USER proszę cię, ludzka psychika nie jest z kamienia. Jak ci ktoś podniesie ciśnienie w pracy to będzie to wpływało na twoje samopoczucie i jest to sprawa oczywista. Wcale nie trzeba być do tego jakimś mega wrażliwym. Jak w firmie jest gorący okres to będzie to chociażby podświadomie wpływać na twój nastrój, sen, stopień zmęczenia.

Równie dobrze można by powiedzieć "nie bierz tak bardzo do siebie, że musisz się nauczyć na kartkówkę
  • Odpowiedz