Wpis z mikrobloga

Trasa Piła Ostrołęka, jak się dostać do tego miasta, gdzie nic nie jeździ?! XD Mowa o Ostrołęce ofc. Muszę tam być w poniedziałek na 13 najpóźniej. PKP i epodróżnik dają jakie absurdalne wyniki typu minimum 8 godzin jazdy i do tego masa przesiadek, tymczasem samochód mi się zaczął #!$%@?ć XD Mechanik nie zdąży mi tego ogarnąć. Skąd są jakieś regularne połączenia pociągowe do tego miasta?

#ostroleka #mazowieckie #podrozowanie #podroze #pkp #pks #pila
  • 12
@pogop: Co Ty tam zgubiłeś (,)
Polecam Warszawa i później jakimś plusbusem za grosze. W sumie w poniedziałek rano będę tam jechał wiec mogę Cię zgarnąć
@Ziemeck: Oficjalnie dlaczego tak się stało nie ma, pewnie linia przestała być rentowna. Sam od jakiegoś roku przestałem z nimi jeździć z powodu ciągłego zmniejszania ilości połączeń. Same godziny odjazdów również przestały mi odpowiadać, a czarę goryczy przelało połączenie tras Łomża - Warszawa i Ostrołęka - Warszawa w jedną.
Ale przyznam, że decyzja ta mnie dziwi, bo nieważne o której godzinie był kurs autobus zazwyczaj był wypełniony po brzegi.
@Ziemeck: Niestety pogrzeb wujka. Dzięki za propozycję, ale jeszcze muszę jakoś ogarnąć pierwszą fazę przejazdu. Przesiadka o drugiej w nocy w Poznaniu niespecjalnie mi się uśmiecha.
Skąd są jakieś regularne połączenia pociągowe do tego miasta?


@pogop: Pociągi do Ostrołęki sobie odpuść, strata czasu. Jeśli nie ma pasujących ci busów to zostaje blabla, ale pewnie na raz nie ogarniesz. Najsensowniejsze i bardziej popularne przesiadki na tej trasie: Grudziądz, Toruń, Warszawa.
@pogop: Ja nie rezygnowałbym tak zupełnie z pociągów, osobiście jestem ich fanem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co prawda masz tylko jedno połączenie bezpośrednie, ale w innych przypadkach przesiadka jest bezproblemowa. W Tłuszczu przechodzisz na drugą stronę peronu i Wwa-Ostrołęka robisz w dwie godziny z kawałkiem.