Wpis z mikrobloga

Matka zwyzywala mnie od chorych zjebów po tym jak jej powiedziałem że jestem tylko jej egoistyczną zachcianką i poleciała do ojca się poskarzyc xD prawda boli, ja się nie pchalem na ten świat. Wolałbym się nie urodzić i nigdy nie mieć żadnych problemów czy stresów, chciałbym nie istnieć
#przegryw #antynatalizm
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywacz: Skoro się nie pchałeś to oddaj jej czas jaki Ci poświęciła, pieniądze jakie na Ciebie poświęcili , i zniknij z ich życia i bądź samodzielny. Nie mówię że masz jej dziękować za życie , tylko skoro zakładasz że nie chciałeś istnieć i to jej zachcianka abyś się urodził to cóż chyba warto oddać to co Ci dali tak ?
  • Odpowiedz
@wsiokom: No nie, to posiadanie dzieci jest często wlaśnie tak jak ujął to OP egoistyczną zachcianką, ot, żeby mieć bombelka, by coś latalo po domu, dorastało i by było ciekawie i żywo. O odpowiedzialności się wtedy nie myśli, tylko o tym jakie to "fajne". Jak nazwiesz to inaczej jak nie egoizm?
  • Odpowiedz
@Thachi: mi rodzice nic złego nie zrobili stary, a za to, że mnie wydali na świat jestem wdzięczny, ale w świecie internetowych s--------n to działa inaczej xDD
  • Odpowiedz
@wsiokom: Zdajesz sobie sprawe, że to, że ty jesteś wdzięczny i kochasz życie to nie znaczy, że każdy musi być przy takim stanowisku? I nazywanie każdego kto po prostu ma inaczej s---------ą jest niepoważne
  • Odpowiedz
@Thachi: Jestem bydlakiem. Kawałem chama. Grubą świnią. Cynikiem. Nic mnie nie rusza, ani mordy, ani bandytyzm, ani wasze chamstwo, bo ja was stworzyłem przecież.
  • Odpowiedz
Skoro się nie pchałeś to oddaj jej czas jaki Ci poświęciła, pieniądze jakie na Ciebie poświęcili , i zniknij z ich życia i bądź samodzielny. Nie mówię że masz jej dziękować za życie , tylko skoro zakładasz że nie chciałeś istnieć i to jej zachcianka abyś się urodził to cóż chyba warto oddać to co Ci dali tak ?


@Bercik_Van_Fafaq: Czyli jak ty mnie zaciągniesz na pizze siłą, mimo ze
  • Odpowiedz