Wpis z mikrobloga

Matka zwyzywala mnie od chorych zjebów po tym jak jej powiedziałem że jestem tylko jej egoistyczną zachcianką i poleciała do ojca się poskarzyc xD prawda boli, ja się nie pchalem na ten świat. Wolałbym się nie urodzić i nigdy nie mieć żadnych problemów czy stresów, chciałbym nie istnieć
#przegryw #antynatalizm
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czasami mam wrażenie że ludziom takim jak Ty trzeba prosto w pysk ukazać jak dużo dla Ciebie zrobili.


@Bercik_Van_Fafaq: Skąd wiesz ze duzo dla mnie zrobili? Jak to oceniłeś? Skąd wiesz ile to duzo, a ile nie? Ile to wystarczająco, a ile nie?

Czy w swoim życiu naprawdę nie miałeś miłych
  • Odpowiedz
@Bercik_Van_Fafaq: ja nie robię dramy, :D Ja nie jestem OP'em. Ja tylko się dołączyłem do dyskusji, jako obrońca słów OP'a. OP wyraził tylko to co myśli i zrobił to w normalny, nieobraźliwy sposób
  • Odpowiedz
@wsiokom: krzywdzą. Słowa z definicji mają jakieś znaczenie. Nawet jeśli obraziłbym bym matkę po hiszpańsku, to ona po przetłumaczeniu dalej by poczuła się pokrzywdzona.
Zlepek literek np "awertata" nie jest słowem z definicji. Więc nie o takie rzeczy mi chodzi mówiąc o tym ze słowa krzywdzą
  • Odpowiedz