Wpis z mikrobloga

diss na kierowców, którzy jadą zderzak w zderzak. dzisiaj jakiś dzban wisiał mi na dupie tak, że patrząc w lusterko miałem wrażenie, iż siedzi na tylnej kanapie w moim aucie. oczywiście gdy pojawiło się gwałtowniejsze hamowanie (co w ruchu miejskim dziwnym nie jest), prawie wpakował mi się w tył, po czym trąbił i #!$%@?ł, jakby za jego głupotę był odpowiedzialny kto inny.

#motoryzacja #prawojazdy
  • 152
A jaka jest różnica z i bez szyby?

Spadochroniarze lecą z prędkością 200 km/h mając wyciągnięte kończyny i żyją.

@gleorn: Widzisz, a gdyby mieli te kończyny wyciągnięte przez otwarte szyby, to być może by nie żyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

człowieku, chłodzę tak rękę w każde lato bo nie mam klimy w tym aucie.

@Rachey: pytanko: czy masz uszy jak słoń, czy może jesteś głuchy? Bo
Przyspieszenie do 140 to nie jest problem ale nie widzę sensownego powodu żeby to robić.


@Cinkito: zeby nie blokować przepustowości autostrady i pozwolić tym co chcą jechać 140 jechać 140 xd? Rozumiem że jak w mieście jest 50 to też jeździsz 20-30? Jeżdżąc z taką prędkością nie zdalbys prawa jazdy bo oceniana jest dynamika jazdy i uwaga tamowanie ruchu jest karalne.
A ktoś pomyślał o tym że ktoś się spieszy do szpitala? Miałem taką sytuację na A2, migalem światłami ale następnie dziekowalem jak puścili mnie. Karetka niestety by nie dojechała na czas, ciotka rodziła..
@samuraj24 Przecież 140 to górna granica prędkości w Polsce?

Co tym dzbanom da #!$%@? 160-180 jak i tak się na światłach spotkacie za ekspresówką xD

Miałem takiego chojraka 190 w BMW w SUVie.

Wyprzedzał mnie co chwila. Ja tylko powoli brałem tiry bo nieprzyjemnie się za nimi jedzie.

Zawsze gdy mnie widział przed sobą to gazował i wyprzedzał z teatralnym przyspieszeniem.

XD na końcu i tak staliśmy obok siebie na światłach ¯_(ツ)_/¯
@the_good_guy: ja mam sposób na takich gagatkow, że jak ktoś mi siedzi na zderzaku to zaczynam lać płynem do spryskiwaczy jak poebany - jemu zaczyna się lać na przednią szybę i momentalnie zwalnia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Działa oczywiście w określonym spektrum prędkości.
@samuraj24: też tak kiedyś zrobiłem po czym debil zza mnie zjechał mni drogę i mało nie spowodował wypadku po czym #!$%@?ł. Także ta moja chwila triumfu mało co by nie skończyła się tragicznie. Z debilem nie wygrasz ani też nie przekonasz do swojej racji. Od tego czasu po prostu ignoruję i nie prowokuję
zeby nie blokować przepustowości autostrady i pozwolić tym co chcą jechać 140 jechać 140 xd? Rozumiem że jak w mieście jest 50 to też jeździsz 20-30? Jeżdżąc z taką prędkością nie zdalbys prawa jazdy bo oceniana jest dynamika jazdy i uwaga tamowanie ruchu jest karalne.


@Cieplak: i Twoim zdaniem jeżdżenie 120 na autostradzie w trakcie wyprzedzania podpada pod art. 90 KW? Bo niestety, ale tak nie jest. Jeżeli jadę 120 i