Wpis z mikrobloga

Ale ostatnio ładną bułkę dostałem w #mcdonalds, jak z reklamy, aż zadzwoniłem później i powiedziałem osobie która go robiła, że jest zajebista i robi zajebiste kanapki i życzyłem miłego dnia. A to nie była zwykła bułka, podwójny wieśmac bez cebuli, z dwoma pomidorami ekstra, z rukolą ekstra i z boczkiem ekstra. Zazwyczaj dostaje to wszystko 'wymieszane' w kartoniku i najczęściej jest ta cholerna cebula mimo że ma nie być. Tym razem było pięknie - nic nie wypadało z burgera, pięknie zapakowany w papier, idealnie ciepły, wszystkie zmienione składniki się zgadzały. No majstersztyk. Pani Kasiu (chyba :/) z McDonald's przy Pabianickiej w #lodz - dobra robota! Pozdrawiam serdecznie! #chwalesie #jedzzwykopem
inXe - Ale ostatnio ładną bułkę dostałem w #mcdonalds, jak z reklamy, aż zadzwoniłem ...

źródło: comment_oRjttRnpokukTKpzcqPCDXLnbi8ToAmM.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: ekstra pomidor chyba 50 gr sztuka, rukola chyba też, bekon 1 zł albo 1,5 zł. Czyli koło 15 zł wychodzi, tak wiem, dołożę drugie 15 i mam zestaw z frytkami ze świeżych ziemniaków, coleslawem i burgera 200g wołowiny z puree z groszku, wędzonym batatem, mrożonym burakiem, podpalanym szparagiem i grillowanym serem mimolette z koziej pałki, ale nie przy trasie i nie w 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Dzwonić do maka i dziękować że ktoś dobrze bułe złożył xDDDDDDDDDD


@Pally: haha, pochwalił kogoś za dobrze odwaloną robotę, co za debil xD przecież ludzi powinno się tylko karcić xD

Jak w tym kraju ma być dobrze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@inXe: 5 lat klepiesz te same buly w kolko. Pracownikow juz nie znasz z imienia tak szybko sie zmieniaja. Nudny wtorek w smutnej lodzi. Rozmyslasz o nadciagajacym sniegu i zmianie opon w oplu. Kurde to bedzie juz dwa lata jak pochowalem piesela. Wtedy tez bylo zimno...

-ADRIAN! BULA NA ZAMOWIENIE!

"Jest!" pomyslales. We wrzesniu to ja bede pracownikiem miesiaca. #!$%@? androidowe roboty zamawiacze. Czekalem na to. Oto moje dzielo zycia!

Eltomas - @inXe: 5 lat klepiesz te same buly w kolko. Pracownikow juz nie znasz z imi...

źródło: comment_hSs9StHqGYy0QLJ1uivaQgIYwP1k7u88.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz