Wpis z mikrobloga

  • 0
@aksal89: Ten pierwszy kolega mi polecał, ale zdawał 3 lata temu. Domyślam się, ze w sumie wszystko to samo. Ciekawe, ze brak jest jednoznacznych opinii po forach i grupach na fb. Wnioskuje z tego, ze to tylko producenci/właściciele stron kłócą się pod publiczkę. Dzięki za opinię ;)
  • Odpowiedz
@krol-gor: podejrzewam, że pewnie tak jest, a raczej mało kto ma porównanie pomiędzy nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°) bierz którykolwiek i bierz się za naukę jak najwcześniej, bo idzie się zrzygać jak po raz 50ty trafiasz na to samo pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (niestety - sporo pytań pojawia się po kilka razy, ale to dlatego, że faktycznie - na egzaminach też
  • Odpowiedz
@krol-gor: ja się uczyłem z uprawnienia-budowlane.pl i weszło wszystko za pierwszym razem:) Polecam też jak masz jakieś znajomości kogoś kto zdawał we wcześniejszych latach zapytać o pytania jakie miał na ustnym bo mi ze dwa się powtórzyły :)
  • Odpowiedz