Wpis z mikrobloga

@Nordri:
11 lat na Wykopie.
Dziś po godzinie 18 minie 11 długich lat.
Nawet sobie wydarzenie dodałam w kalendarzu w telefonie, żeby nie zapomnieć. Tylko po co?
To prawie jak #urodziny, prawda?
Dla części wykopków to połowa życia :D No niestety dla mnie 1/3. Mniej więcej ;)

Tak sobie myślałam co by tu napisać? Może co się zmieniło przez te 11 lat? Niby niewiele, a tak naprawdę wszystko. Tylko Niebieski ten sam :)
- I mam bombelki! Nawet dwa. Lubię je.

- I 8 lat temu rzuciłam palenie.

- I dwa kierunki studiów zaczęłam i nie skończyłam ;)

- I miałam pracę, którą kochałam, a straciłam ją przez ciążę. Niby nie można zwolnić ciężarnej, ale można przecież zlikwidować firmę żeby nie płacić, prawda :D? #januszebiznesu motzno, bo dalej siedzi szefowa w tym samym miejscu, robi dokładnie to samo, tylko firmę przejął syn ;)

- Zapisałam się na siłownię i nawet chodziłam! Poznałam tam super ludzi - do dziś śmigamy razem na rowerkach.

- Wyszłam z domu, zaczęłam chodzić na koncerty. Głównie sama, bo Niebieski słucha zupełnie innej muzyki. Ale spoko, traktuję to jako "mój czas".

- W międzyczasie z Niebieskim odnaleźliśmy #rower, a dokładniej #szosa. I tym dzisiaj żyjemy :) Chociaż przez ostatni wypadek muszę trochę zwolnić. Ale to tylko na chwilę :)

- A i w tym roku pierwszy raz zrobiłam #200km na rowerze! Bolało ;)

Czym byłyby urodzinki bez małego #rozdajo?
Właśnie się zastanawiałam, co mogłabym mieć, z czego ktoś inny by się ucieszył?
Jako ze prowadzę z mamą nieduży antykwariat (głównie książki) i sprzedajemy na alledrogo, to zwycięzca będzie mógł sobie wybrać książki z naszej oferty do 50 zł. Wysyłam na mój koszt. A jak ktoś książek nie lubi, to też się jakoś dogadamy :)
Aha i jako, że nie ogarniam mirkolosowań itp. to losowanie dziś wieczorem będzie wyglądało tak, że rozwinę listę plusujących, postawie bombelka z zasłoniętymi oczami, dziecię zakręci palcem i wskaże zwycięzcę ;)

I na koniec urocze grażynkowe pozdrowienia :D!
Pobierz Nordri - @Nordri: 
11 lat na Wykopie.
Dziś po godzinie 18 minie 11 długich lat.
Na...
źródło: comment_hj2NClV9U2WZWSxyv8mkysLiI2KMfRqi.jpg
  • 26
@Nordri dzięki bardzo, właśnie zjechałam do domu i jak ogarnę temat tutaj i wreszcie usiądę to na pewno zerknę ( ͡~ ͜ʖ ͡°) do miłego, pozdrówki Ach!.... oczywiście niech bombelek mnie omija paluszkiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z tym szewcem to wiem doskonale bo kominek brudny (mąż kominiarz) i chałupa nadal nie jest skończona (druga działalność firma budowlana) więc nawet bez dwóch butów chodzimy