Wpis z mikrobloga

Nie mogę tego rozchodzić do dzisiaj.
W sobotę byłam na weselu, wszyscy świetnie się bawią wódka leje się strumieniami, flaczki znikają szybciej niż skarpetki na promocji w Lidlu ogólnie świetne polskie wesele.
Aż do czasu.
Gdzieś w okolicach oczepiny dj mówi że jeden z gości ma coś do powiedzenia. Typo wziął mikrofon zaczyna smęcić coś o miłości i nagle kleka przed swoją #p0lka i zaczyna się oświadczac. Ona piszczy ludzie zamieszani ale bija brawo, co z tego że 3/4 z nich jest już #!$%@? jak worek cyganki z dworca.
Takiej żenady dawno nie złapałam jakim dzbanem trzeba być, żeby oświadczac się na czyimś weselu? Potrzeba atencji mocno czy polski romantyzm w najlepszym wydaniu?
#gorzkiezale #zalesie
  • 64
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Wielkadupa: @janeeyrie: @shitstormer: Byłam na weselu w czerwcu i koleś zrobił to samo. Ale to akurat raczej była ustawka z parą młodą, bo przy rzucaniu bukietem ta podeszła i po prostu jej go wręczyła, a wtedy koleś wyszedł z pierścionkiem.
Ale generalnie zmierzam do tego, że na tym weselu wodzirej to bardzo ładnie rozegrał. 'No sto lat, sto lat przyszłej młodej parze', jakies tam kółeczko wokół
  • Odpowiedz
@Wielkadupa: jeżeli to było ustawione z para młodą to spoko, jeżeli nie to masz racje #!$%@? mocno

@Amishia: też byłem na podobnym weselu w zeszłym roku, z para młodą dogadane, też na oczepinach oświadczyny i to było okay.
  • Odpowiedz
@wetorek2 wszystko zależy od kontekstu. Może to brat/siostra któregoś z państwa młodych, może zostali zapytani i się zgodzili bo cieszą się szczęściem swojej rodziny. Tam ktoś chciał się oświadczyć przy rodzinie bo jest bardzo rodzinny.

Za mało info czy to był nikomu nieznany Seba czy brat panny młodej z jej pozwoleniem.
  • Odpowiedz
oświadczyny przy dużej ilości osób, to chyba najgłupszy sposób jaki jest możliwy. Moim zdaniem to wywarcie presji, żeby powiedzieć "Tak", bo odmówić nie wypada.


@Baero: teraz oświadczyny odbywają się, gdy para ma już dogadany ślub.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: No, my jesteśmy razem na tyle długo, że to już jest stały związek i wiadomo że chcemy być ze sobą dłgoterminowo, a pomysł z oświadcznami mi się pojawił, jak się trochę uspokoiłem bo w jakiejś rozmowie wynikło że mamy taką samą wizję ślubu i wesela - tzn. ślub cywilny najlepiej podczas podróży #zagranico i brak wesela ;-)
  • Odpowiedz
W sumie dziwne miejsce na zaręczyny. Ja jako różowa wolałabym, żeby było to miejsce ustronne, ciche, gdzieś gdzie bylibyśmy sami albo ilość ludzi dość niewielka.
Na miejscu niebieskiego bałabym się trochę, że jak różowa odmówi to jest kwas na całą rodzinę i później gadanie przez kolejne kilka lat.
  • Odpowiedz
@Wielkadupa: Też właśnie w sobote byłem na weselu i z realnym wstrzymaniem oddechu czyałem ten wpis bojąc się, że to ja coś po pijaku #!$%@?łem i nie pamiętam. Na szczęście mam tu konto więc oświadczyny - to nie mogłem być ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz