Wpis z mikrobloga

@peetee: zajebisty, sąsiad za ogrodzeniem ma w takim stylu i zazdraszczam, że mnie nie stać. Gdybym miał coś zmieniać w Twoim projekcie to tylko elewacje, bardzo podoba mi się surowy beton.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@peetee: najgorsze w takich projektach jest to, gdy inwestor chce zaoszczędzić na dużych przeszkleniach. Takie ładne zaprojektowałeś a w realizacji dali bieda drzwi tarasowe.
  • Odpowiedz
@peetee a mi się jakoś nie podoba - te labirynty z murów nawalone w ogrodzie jakby na siłę. I trochę brak prywatności - miałbym schize że ktoś się #!$%@? z ogrodu schodkami na taras i hyc do sypialni (spacerkiem, bez żadnej wspinaczki)
  • Odpowiedz
@peetee: jak wygląda kwestia instalacji? Ogrzewanie i wentylacja? Pewnie chłodzenie też jest? ;)
Na renderze jest tylko komin z kominka na dachu, czerpnie i wyrzutnie pewnie z tyłu domu.
Można dostać projekt do wglądu z ciekawości?
  • Odpowiedz
@peetee Fajna ta sypialnia w trójkąt, #!$%@? mnie taki podzial przestrzeni. Ogólnie jestem fanem modernizmu, lubie duże przestrzenie i ciekawe rozwiazania. Mi ten projekt bardzo podchodzi.
  • Odpowiedz
@peetee Ogólnie to bardzo fajny projekt i gratki, że w zalewie szajsu i januszerki jaka panuje w tym kraju gdzie ludzie budują za miliony cygańskie pałace, masz ambicje żeby projektować bardziej ambitne rzeczy
  • Odpowiedz
Ja szykuje się do rozpoczęcia swojej budowy tylko trochę się obawiam sąsiedztwa teścia po drugiej stronie drogi ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@peetee polecam zamiast trawy zastosować zieleń ekstensywną. Nie ma potrzeby koszenia i dbania, A wygląda pięknie. Gdybyś miał pytania w tym temacie- służę pomocą.
  • Odpowiedz