Wpis z mikrobloga

Projekt nie jest zly, ale ja uwielbiam sporo swiatla dziennego we wnetrzu, a ten parter wydaje mi sie jakos mocno zakopany. No ale tez sporo zalezy od dzialki i jej umiejscowienia. Pozdro mireczku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: według mnie będzie go ciężko ogrzać, na niekorzyść wpływa rozległą bryła. Mówi to posiadacz klocka 9 na 9 na 9
  • Odpowiedz
@peetee: sama bryła nie jest nowa, tylko w tym projekcie jest za mało przeszkleń.. cały dół powinien być w drzwiach przesuwnych i narożnik przeszklony, a na górze więcej okien, dla każdego pomieszczenia
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peetee: A można spytać czemu realizacja aż 1.3mln? Z jakich materiałów to jest budowane? Nie znam się na budowlance ale ciekawi mnie w sumie czemu to wyszło aż tak drogo, zwłaszcza że projekt mi się naprawdę bardzo podoba. Z góry dziękuję za wyjaśnienie. :)
  • Odpowiedz
Jeśli chodzi o sam projekt to wydaje mi się, że w kilku miejscach przesadzone są skośne ściany.


@majeranek: projekt powstał 2 lata temu. Patrząc teraz z perspektywy czasu też uważam że w niektórych miejscach mogłoby być tych załamań mniej, aby trochę uprościć bryłę natomiast jest to kosmetyka i nie wpływałoby na odbiór całego domu.

#!$%@? nieustawny, no i żeby przejść z sypialni do kuchni trzeba półmaraton przejść.

Dom ładny, ale ściany nie będące pod kątem prostym to tragedia pod
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@peetee: koleżanka mi kiedyś pokazywała ten rysunek mówiąc, że to plan jej brata. Nie masz przypadkiem młodszej siostry, której imię zaczyna się na literę I? xD
  • Odpowiedz
koleżanka mi kiedyś pokazywała ten rysunek mówiąc, że to plan jej brata. Nie masz przypadkiem młodszej siostry, której imię zaczyna się na literę I? xD


@Ignac96: co xD nie. Ale ja nie jestem właścicielem tylko projektantem. Podaj pierwszą literę nazwiska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz