Wpis z mikrobloga

  • 29
Zwycięzcy Ligi Mistrzów (przed i po reformie). Jeśli znajdziesz niebieski herb PSG w 10 sekund to znaczy, że masz dobry wzrok, bo na niebieskim tle trudno zobaczyć.

#ligamistrzow #psg #mecz #pilkanozna #realmadryt #fcbarcelona #lfc #acmilan #inter #chelsea #manchesterunited #bayernmonachium
NiMomHektara - Zwycięzcy Ligi Mistrzów (przed i po reformie). Jeśli znajdziesz niebie...

źródło: comment_x2R7LZ3O6ROiTP0j4JVsaVtd10KecWTw.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lastro: w sumie jeden sezon? ciezko stwierdzic takie cos. po drugie skonczyla sie era ronaldo i messiego, teraz przebudowa druzyn moze potrwac kilka lat
  • Odpowiedz
  • 15
@joks Zadna era Messiego sie nie skończyła. Jak ktos nie jest uposledzony i nie jest slepy, to pamięta ze real tak naprawde nie powinien zdobyc tych pucharow. Raz ze nie prezentowali zadnego nadzwyczajnego stylu, a 2, W kazdej edycji byly conajmniej 2 w ktorych sie przesmykneli tylko przez bkedne decyzje sędziow i wybijanie z rytmu przeciwnika poprzez nurkowanie

Barcelonka tez swoje ma za uszami
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Jak Polski klub ma dostać się do ligi mistrzów, jak klub który zostaje mistrzem, wyprzedaje sie i upada na dno. Legia i dwa inne kluby z czołówki powinny co roku skupować najlepszych polskich młodzików, takie dziczki, zukrowskie, piątki, buksy itp. wtedy Polska piłka klubowa nabierze mocy.
  • Odpowiedz
@lastro: nie no fajnie, że pamietasz tylko babole na korzyść realu. Karny z kapelusza dla Bayernu? Gol Lewego ze spalonego? Vidal, który biegał o 35 minut dłużej na boisku?
  • Odpowiedz
@ebismolarek: Już chciałem pisać ze skład Stiełły to napewno Hagi, Popescu, Peterscu i inne gwiazdy, więc nie ma się z czego nabijać. A jak zobaczyłem skład na finał z Barceloną to praktycznie tam same nonamy dla mnie. xD
  • Odpowiedz
@NiMomHektara: jako kibic Juventusu nadal nie mogę zrozumieć jak Juve mogło grać tyle razy w finale i wygrać tylko dwa razy (i to raz w cieniu tragedii i raz po karnych). W 1997 i 1998 powinni to zrobić na lajcie, byli wtedy najmocniejsi na świecie, a w 2003 brakło Nedveda. Rok 1983 i wygrana Hamburga to też nieporozumienie, mocniejsza kadra, na trybunach w Atenach sami Włosi, a i tak przegrali...
  • Odpowiedz