Wpis z mikrobloga

@kolonko: no, te kilka lat wstecz to miał wręcz kocie ruchy w porównaniu do tego, co dzieje się obecnie... Gadka też jakaś szybsza (choć równie głupia). I chyba zębów więcej miał, bo trochę mniej seplenił.
Cóż, daję mu maksimum 5 lat życia.
@kolonko: to trochę przesada z tym, że "menele długo żyją". Oni po prostu staro wyglądają, dlatego ludziom wydaje się, że 40-latek spod monopolowego ma 60. No i struś nie jest przecież takim zwykłym menelem, on nie wali wódy, tylko inhaluje się tablicą mendelejewa. Teraz ma fantastyczne warunki ku temu, by robić to kilka razy w tygodniu, zero hamulców.
@Waldemar_Wpieldor: ale te warunki miał zawsze. Tylko teraz to wyszło. Ja obstawiam że pociągnie jeszcze lekką ręką z 30-40 lat... Najbardziej bym stawiał że jak będzie sroga zima to zamarznie w tym lesie. To się często zdarza takim "bohaterom"
ale te warunki miał zawsze


@kolonko: no i właśnie tutaj absolutnie nie mogę się zgodzić. Wcześniej był zwykłym kloszardem którego nie stać było, po pierwsze, na 20 butelek nitro tygodniowo (tylko na 5), a po drugie, na 10 posiłków dziennie (z tego, co czytałem, nitro bardzo wzmaga apetyt). Nie zapominaj też, że miał kilkuletnią przerwę, bo garował. A teraz? Bajka. Hajs zarabia się sam, dach nad głową ma, o nic nie
to był major na którego nie zasługiwaliśmy [*]
Naprawdę przykro się patrzy jak mocno się chłop zniszczył przez 2 lata. Ruchy płynne, otępienia umysłowego jeszcze nie widać. Teraz siedzi, wzrok jakby nieobecny i te swoje fiksacje na temat wyprowadzek, kamer, pieniędzy i podatków.