Wpis z mikrobloga

@prohackuser: no i co miałoby ci wykryć? Microdosing 20ug jeszcze po przetrawieniu jest taka mała ilością że nie masz się czego obawiać.

Po drugie raczej robią standardowe testy. Opiaty feta itp.

A dwa że microdosing średnio nadaje się do pracy według mnie. Próbowałem i to nie ten model działania.
@PiersiowkaPelnaZiol: wiesz, różne rzeczy działają na różnych ludzi, na mnie np. przez długi czas nie działała l-theanina, a teraz jak schudłem 20kg,#!$%@? mnie z butów ;)
część ludzi testuje też microdosing grzybów, ale nie chce mi się tego uprawiać znowu ;/

szukam substancji, na której mogę kodować 10h z jasnym umysłem i motywacją, do tej pory jedynie pieniądze dały ten efekt xD
@Wypoks: "uzywaj slowa suplementy, przyglupom wylacza sie myślenie na dzwiek slowa grzyby" kurde faktycznie, a ja nie wiedzialem jak ten problem rozwiazac i tlumaczylem jak to wyglada ze to nie jest cpanie itp a tu taka prosta sprawa.

@prohackuser dlatego ze wczepia sie w polaczenia serotoninowe bo struktura jest bardzo podobny. To nie jest moj wymysl tylko gdzies czytalem artykul podparty badaniami i w nim sie zastanawiali dlaczego po 3 h