Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o hehe seksik, więc jasno zaznaczyłam, że nie jestem zainteresowana tego typu relacja. Rozmawialiśmy dalej, więc uznałam, ze skoro dalej chce się spotkać to to zaakceptował.
Na spotkaniu ciągle robił jakieś nawiązania do seksu, a nawet zapytał czy jedziemy do niego. Odmówiłam, posiedzialam chwile i zwinęłam się do domu.
Po spotkaniu jeszcze postanowił napisać do mnie i ponownie zapytać o ruchanie. Znowu odmówiłam.
Wczoraj jeszcze raz postanowił dopytać o to samo i już nie wytrzymałam.
#niebieskiepaski serio tak trudno zrozumieć, ze ktoś nie ma ochoty na wasz bolec? Przestancie robić z siebie frustratów seksualnych.
Osobiście uważam, ze gdyby ktoś nie robił nacisku na ruchanke to szybciej bym mu dała dupy niż kiedy ma takie niezdrowe parcie ¯\(ツ)/¯ #zwiazki #seks #stulejacontent

#archiwumwpisow
Snurq - Byłam ostatnio na randce z #tinder
Już w rozmowie typ chciał coś podpytać o h...

źródło: comment_3zCRx8H4SY6II2Aiaimi4yHw5trc7ari.jpg

Pobierz
  • 252
  • Odpowiedz
Jak ktoś jest nieuczciwy, ale nie lubi seksu na pierwszej randce, to zdradzi na piątej. Badum tss.

Zdrada to nie tylko randkowanie, ale i przygoda na jedną noc. Wciąż jednak sądzę, że ta prawidłowość miałaby miejsce, gdyż wstrzemięźliwość seksualna prawdopodobnie wiąże się też ze wstydliwością.

Ja ani razu, za to wiele razy o deklaratywnych świętojebliwcach zdradzających żony jak poseł Pięta.

Musimy zdradzać. Bo tak jesteśmy stworzeni. Dlatego zdrada jest dla nas całkiem dobra. Jak przekonuje najnowszy "Newsweek", zdradzanie jest zupełnie naturalne i służy w podobny sposób obu płciom. $$$
Zazdrość jest problemem, nie zdrada $$$
  • Odpowiedz
@Jestembogaty na jakim Ty świecie żyjesz? Czyli uważasz, że normalna kobieta musi się najpierw zakochać żeby pójść z kimś do łóżka? Wiesz co to w ogóle znaczy kochać? Może chodzi Ci o zauroczenie, bo to jest bliższe prawdy.
I jak to sobie wyobrażasz? Kobieta się #!$%@? co znaczy, że KOCHA mężczyznę chociaż nigdy się do Niego nie zbliżyła i nagle ups wchodzi na nią na 5 sekund, seks im się nie
  • Odpowiedz
@Solstafir: niesamowita gownoideologoe do tego dorobiłes. Pewnie że piszą że nie szukają seksu, a jak randka jest szalowa to ciągną na pierwszym spotkaniu.
Wpis w opisie że nie szukają seksu na tylko spławić takich desperatów którzy po minucie rozmowy wysylaja kutada albo skomlą o seks .
  • Odpowiedz
@Snurq: jak jestes na Tinderze to znaczy ze chcesz dac dupy. Nie rob wiec nadzieji chlopakowi, bo to nie on wyszedl na desperata tylko ty na najzwyklejsza prostytutke ktora pozwolila patrzec na siebie w zamian za restauracje. Tak w ogole to bait i dawaj plusy bo odpisalem.
  • Odpowiedz
@Snurq: no tak, bo stulejmany myślą, że na Tinderze to każda chętna na bolca i wprost się nie może doczekać, bo jej cipka aż się leje. A tam na serio są różowe, które szukają przede wszystkim miłości i związku, a seks to potem. No ale jak widać do niektórych nie trafia, gdy im kobieta wprost mówi „nie”.
  • Odpowiedz
@Snurq wysrywy przegrywów, swoim chorym radykalizmem zszokowały nawet mnie, chociaż siedzę tutaj od 7 lat xD Wy jesteście #!$%@?. Bym was wypunktował, ale szkoda strzępić ryja na dłuższy komentarz xD
  • Odpowiedz