Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Duzy_Dziki_Zwierz: no Panie, kawał dobrej roboty tu widzę.. Proporcje są. Sylwetka kozak. Piersiowy mega. Pamiętam, że tez juz od lat ćwiczysz. Nie widzę też wypryskow ani nic takiego czyli wszystko z głową. Masz mój propos ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: @Quar:

"nie ma swiatla" xd a swiatlo z gory na focie zeby podkreslic ABS. Patrz gdzie cienie.

Jezeli bomba, o ktorej piszesz to prawda. To marnujesz litry towaru. Opieram sie piszac o tej focie. Moze wyszla wybitnie niekorzystnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Duzy_Dziki_Zwierz: no i fajnie jest. Ja swoją drogą nie rozumiem czego Ty się tak wstydziłeś tego brzucha. Nawet jakby odstawał czy zwisał to i tak mega robota.
A tak swoją drogą, czemu masz tak wypchaną klatę pod cycami, a nie równo z brzuchem? Nie wiem, pierwszy raz widzę takie cuś, zazwyczaj tego nie widziałem u innych.

No i poza tym, tak trzymać! ;)
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: tak jak mowie, pisza tylko opierajac sie na tej focie.

Wyplaszczylo Cie mocno, moze warto byloby zrobic binge ladowanie? Bold nie slyszalem zbyt dobrych opinii, jeszcze na redukcji moze Ci podbijac apetyt. Nie myslales o pojsciu bardziej w strone masteron / wino?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: nie wiem, wy jesteście ciepłe pedały i rozkminiacie takie rzeczy. W życiu bym nawet nie pomyślał o tym.

@Duzy_Dziki_Zwierz: ehh, już Ci raz pisałem, że kręcą mnie kobiety :/ Nie wrzucaj wszystkich do ciepłego wora.
Po prostu zapytałem, bo tego nie widziałem nigdy. Może to wada postawy? Albo jakaś wada wrodzona? Albo efekt "wypracowanych" mięśni? Nie wiem, tylko zapytałem. Nie jestem specjalistą (no chyba, że IT ;p) nie znam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisiekD: i prawdziwe. Nieźle trzeba być ciepły, żeby takie rzeczy rozkminiać. Ty i @dymass dwaj najbardziej ciepli wykopki

@Duzy_Dziki_Zwierz: no tak, napisałem swoje, a Ty znów swoje. Szkoda, że nie bierzesz pod uwagę, że ktoś może mieć mega dystans, śmieszkować i być wiecznie uśmiechniętym, pełnym energii.
No, ale dzięki za komplement. Może kiedyś się przyda.

A tak na serio to zluzuj trochę.
  • Odpowiedz