Wpis z mikrobloga

poza trybem volta i karierą nie ma za bardzo co byłoby robić. Ultimate to pożeracz czasu i jeśli ktoś nie ma dyscypliny (godzinka dziennie i tyle) ten tryb zniszczy mu życie, a sam gameplay znowu #!$%@? żeby mieli co naprawiać cały rok- i tak co roku xD Glitch na glitchu, zachowania bramkarzy tak samo idiotyczne, w 5 meczach z kumplami dwukrotnie był spalony 2-4 metry i zero reakcji. No powiem szczerze, że to niesamowite robić jedną grę co roku od 25 lat i nadal ją nie potrafić wymasterować xD
#fifa20 #fifa wołam też #fifa19 bo lepiej przy niej pozostać xD #gry
  • 12
ultimate


@wincm: przy okazji premiery 16-17-18-19 przez 2 tygodnie w sumie nie robiłem nic innego tylko myślałem o tej grze, ale i tyle trwał moj hype- sprzedawałem zawsze każdą cześć po większym #!$%@? :P
@Hoob: o tym mówię, gry polegające na tym co tryb fut potrafią całkowicie zawładnąć człowiekiem, bo nie da się być tam nawet kimś przeciętnym bez kilku godzin spędzonych dziennie. Dlatego lepiej w ogóle go nie odpalać xd
@Croudflup ja juz jestem stary, nie mam czasu na gry, nie gram od kilku lat, ale pamietam, jak sam gnilem przed kompem po kilka godzin dziennie - i widze, co robia dzieciaki w rodzinie albo dzieciaki znajomych.
@Croudflup: No to dlatego pisze, ze masz coś nie tak, potrzebujesz pomocyi tyle. :D Sam lubie rywalizacje etc, ale #!$%@? nigdy fut nie zawładnął moim zyciem :D.
A nie zwalasz hurr durr ze gra to zabijacz zycia :D