Wpis z mikrobloga

Nie ma to jak porządna sarnina, cud nad cudami ( ʖ̯)

Nie wiem co się tak ludzie burzą na myśliwych, najlepsze co może być to taka dziczyzna, jelonek, bażant , sarna... () żadna świnka, czy rybka, kura lub kogut nie podchodzi nawet w 1% w smaku do takiego mięska (ʘʘ)

#chwalesie #polowanie #gotowanie #glodnyjakwilk #obiad #myslistwo
Pobierz
źródło: comment_TFBwd22LFDxCWVzEsHGb8EWwZUSj2ASt.jpg
  • 8
@ak_kubel fajna jest, taka aromatyczna (ʘʘ) jutro rosół z bażanta i już się nie mogę doczekać, ach jedzenie w naszym cudownym kraju jest najlepsze (σ ͜ʖσ)

Pamiętam jak zająca dostałem od Holendra, wyglądał bardziej jak kot niż zając, a smakował jak jakaś krówka, nie do zjedzenia, a za to tutaj od dziadka myśliwego jak zjadłem raz pieczeń z zająca to
@v1lk: Dziczyzna jest super, tylko nie każdy potrafi ją dobrze zrobić, to mięso jest chude, lub jak to czasami myśliwi mówią - wybiegane. U mnie zwyke króluje pasztet z dziczyzny (Bażant, zając, sarnina, dzik), kiełbasa z dzika, rosół z bażanta - to najlepsze, co może być, bażant w sosie śmietanowo-grzybowym () I jeszcze kilka innych, zależy na co sezon i co dziadek przyniesie (
@Muireann sprzedać? A coś ty za mało ( ͡° ʖ̯ ͡°) dziadek robi, czasami pomagam ale tak na sprzedaż to za mało niestety, ale wiem że znalazł by się ktoś na necie kto sprzedaje hurtowo takie cuda (ʘʘ)

@TiIa Tak jak mówisz, w 100% się zgadzam