Wpis z mikrobloga

Informacje tagowe:
1. wpis z wczoraj (68/100) nie dostał szadołbana,
2. wpis z wczoraj dostał 781 plusów i 22 komentarze,
3. na 68 wpisy z nowej serii #codzienneokay do tej pory tylko 19 (słownie: dziewiętnaście) wpisów nie dostało szadołbana a 49 spadło z rowerka (dostało szadołbana),
4. na obecną chwilę tag #codzienneokay obserwuje 899 osób (aż +12 osób względem wczoraj),
5. nasze @Aldarith ma wielki "bul" i wyzywa plusujących i komentujących niniejszą
Pobierz dzidek_nowak - Informacje tagowe:
1. wpis z wczoraj (68/100) nie dostał szadołbana,
...
źródło: comment_LNDMCVnr3ZU83GnsKryCcVvuWzhimZVt.jpg
@Aldarith:

Przepis na szarlotke:

Do miski lub na stolnicę przesiać mąkę, dodać cukier, cukier wanilinowy i proszek do pieczenia. Dodać starte na tarce lub drobno posiekane masło oraz posiekany smalec. Ucierać składniki palcami lub siekać składniki na stolnicy aż powstanie drobna kruszonka.

Dodać żółtka i zagnieść ciasto łącząc ze sobą wszystkie składniki. Uformować kulę, rozpłaszczyć ją, zawinąć w folię i schować do lodówki na ok. pół godziny.

Jabłka obrać ze skórki
@dzidek_nowak:
1. Dalej bez powiadomień.
2. Moderacja usuwała moje wpisy atakujące marsz równości, lecz nie usunęła wpisów obrońców marszu atakujących moją osobę.
3. Myślę że wykop powoli zamienia się w komunizm dla którego wszyscy niewygodni użytkownicy będą mieli mniejsze zasięgi w swoich wpisach.
4. Arsenal.
5. Zamiast tagu zaobserwuje ciebie zobaczymy jak to dalej będzie, może jak tak zrobię to dostane powiadomienia.