Wpis z mikrobloga

Ostatnio krążyłem po pobliskich wsiach, szukając fajnych dróg i widoków i znalazłem! fajny widok, bo droga na tym zjezdzie to były płyty betonowe, jedna wyżej druga niżej i bałem się że coś urwę. Dobrze że mało aut tam jeździ, bo jak by przyszło się wyminąć to miałbym problem, po środku miedzy płytami dziura taka w sam raz, by się zawiesić :D Wiem, zdjęcie nie oddaje tak klimatu, ale miło jechać topdown jak w około są takie widoki, bo wszystko widać jak na tacy :) #mazda #mx5 #motoryzacja
Pobierz
źródło: comment_W3p9ys72TiCTIKrZTw3C3dahlAB6FtPS.jpg
  • 11
@goodidea: A dziękuje :) ile się przy nich bawiłem to głowa mała... finalnie ciesze sie ze ich nie spaliłem i swieci to jakoś :D @pawel-niczyporek: Na podkarpaciu, okolice Pilzna, nie pamiętam co to za wieś konkretnie była, ale chyba Grudna Górna lub gdzieś tam w okolicy :D
@blacksheepwall: Dziękuje, ale żeby było jasne, nie jest to samoróbka (chociaż chciałbym :D) moja zabawa polegala przede wszystkim na montazu tego, dobraniu odpowiednich kolorów (nie spaleniu elektroniki, bo nie znam się na tym w ogóle) no i ogólnie miało trochę lepiej pomarańczowe świecić, kupiłem specjalne diody SMD led pod wskazówki, z tym tez zabawy, bo nie dosc ze z każdej tarczy po dwa kable, to jeszcze z diod po dwa :D