Wpis z mikrobloga

Rozumiem ze jesteś jednym z tych "zawsze głosowałem na konfederacje, ale teraz zagłosuje na KO bo musi się coś zmienić"

@programista3k: Niepotrzebnie strzelasz na oślep. Półtora minuty przejrzenia jego komentarzy by ci wystarczyło, żeby zauważyć, że to zwyczajnie jakiś ostro zaburzony fanatyk antykonfederacki z najwyraźniej bardzo mocnym osobistym, personalnym zatargiem/urazą do nich... Conajmniej jakby zabili i zgwałcili mu siostrę. Albo zgwałcili dom i spalili matke.

@siadatajta:
Ja np kocham konfe za to że jest taką sektą w której ludzie ślepo bronią swoich przywódców, w żadnej innej partii tego nie ma xD jak lewaczka jakas poparła służbę wojskową, największe lewaki cisnęli po niej jak po burej suce razem z wami, gdy memcen to zaproponował to wy nagle "a w sumie spoko, czegoś się nauczę". Robicie z partii coś na wzór JP2 w Polsce, temu niektórzy w tym
@GryzeKisiel: Widzę jedynie dwa scenariusze
- Jesteś pedolibkiem z wypranym mózgiem, niezdolnym do samodzielnego myślenia
- Żywisz OSOBISTĄ urazę do konfederacji
Jeżeli żaden z powyższych nie jest rzeczywistym, to możesz mnie oświecić, chętnie przyjmę tą wiedze (:
Mam pytanie do wyborców konfederacji, czy jak ktoś się was pyta jaka partia wam odpowiada to tak bez wstydu odpowiadacie, że konfa?


@GryzeKisiel: Ja odpowiadam bez wstydu za to z dumą. I potem czuję się jak oświecona elita narodu, która wytycza właściwy kierunek dla innych.