Wpis z mikrobloga

Rozumiem ze jesteś jednym z tych "zawsze głosowałem na konfederacje, ale teraz zagłosuje na KO bo musi się coś zmienić"

@programista3k: Niepotrzebnie strzelasz na oślep. Półtora minuty przejrzenia jego komentarzy by ci wystarczyło, żeby zauważyć, że to zwyczajnie jakiś ostro zaburzony fanatyk antykonfederacki z najwyraźniej bardzo mocnym osobistym, personalnym zatargiem/urazą do nich... Conajmniej jakby zabili i zgwałcili mu siostrę. Albo zgwałcili dom i spalili matke.

  • Odpowiedz
  • 330
@siadatajta:
Ja np kocham konfe za to że jest taką sektą w której ludzie ślepo bronią swoich przywódców, w żadnej innej partii tego nie ma xD jak lewaczka jakas poparła służbę wojskową, największe lewaki cisnęli po niej jak po burej suce razem z wami, gdy memcen to zaproponował to wy nagle "a w sumie spoko, czegoś się nauczę". Robicie z partii coś na wzór JP2 w Polsce, temu niektórzy w tym
  • Odpowiedz
  • 21
@dlugiespanko: akurat mi za PO nie było źle, wszystko szło w całkiem dobrym kierunku. Wiadomo że dużo rzeczy było do poprawy, ale bez porównania nawet z tym co jest teraz.

@siadatajta: Typ już mi zrobił psychoanalizę po kilku komentarzach XD Wyobraź sobie, że ludzi często konfa i ich politycy żenują, nie trzeba mieć osobistego powodu
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: taka odpowiedź przynajmniej ma sens. Głosujesz bo ci pasuje i to zrozumiałe, ale codzień widzę tutaj mnóstwo komentarzy które nie mają kompletnie pokrycia ani jakichkolwiek argumentów tylko debilne wyśmiewanie jak w jakimś zoo. Tego nie rozumiem zupełnie
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: Widzę jedynie dwa scenariusze
- Jesteś pedolibkiem z wypranym mózgiem, niezdolnym do samodzielnego myślenia
- Żywisz OSOBISTĄ urazę do konfederacji
Jeżeli żaden z powyższych nie jest rzeczywistym, to możesz mnie oświecić, chętnie przyjmę tą wiedze (:
  • Odpowiedz
Ja np kocham konfe za to że jest taką sektą w której ludzie ślepo bronią swoich przywódców, w żadnej innej partii tego nie ma xD


@sandal: myślę że bym znalazł jedną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam pytanie do wyborców konfederacji, czy jak ktoś się was pyta jaka partia wam odpowiada to tak bez wstydu odpowiadacie, że konfa?


@GryzeKisiel: Ja odpowiadam bez wstydu za to z dumą. I potem czuję się jak oświecona elita narodu, która wytycza właściwy kierunek dla innych.
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel: oni nie za bardzo mają znajomych, w dużej części wyborcy konfederacji to przegrywy więc nawet ich nikt nie wyjaśni w ich środowisku, bo kto by miał ich wyśmiać? no właśnie...

Co innego kleopatrixx, w przypadku Mariusza nie musi nic mówić, przecież jak by nie pracował w biurze partyjnym to by go tam nie wpuścili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz