Wpis z mikrobloga

@mprzemo: gratki, tez dziś wróciłem po wielu miesiąc do RDR 2 żeby dobić platynke. Zostały mi medale i dokończenie challenge’y. Wbijałeś medale poprzez powtarzanie misji?
@Joii: Żadnego poradnika nie używałem. Wbicie złotych medali nie było najgorsze, najgorsze były polowania na rzadkie zwierzęta i zbieranie rzadkich roślin no i wbicie rangi w online.
@mprzemo: wszystko prócz medali już za mną na szczęście ;) i póki co właśnie zwierzęta mi dały najbardziej w kość. Samca łosia wschodniokanadyjskiego szukałem chyba z 10 godzin. Do multi miałem spoko kompana i farmiliśmy expa na forcie, więc nie było tak źle.
@mprzemo: też kilka ostatnich leveli dobiłem metodą „na drabinę”, ale jednak fort był bardziej efektywny ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i nie ma tam gimbusów specjalnie przeszkadzających
@Joii: to mi nikt nie przeszkadzał bo już chyba mało ludzi w to gra, rzadko kogoś widywałem na serwerze. Ja najczęściej robiłem misje te zwykłe i czekałem na ostatnie 30 sekund bo zawsze coś robiłem swojego na kompie i tak exp leciał.