Wpis z mikrobloga

Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogólnopolskimi (PIS, KO/PO, Lewica/SLD, PSL, Konfederacja) i z mojej analizy wynika, że tylko ta ostatnia jest opozycją dla tej pierwszej. Pozostałe partie są, tak jak PIS, gospodarczo lewicowe, tj. postulują degenerowanie gospodarki socjalizmem i ciągłym obiecywaniem Polakom "darmowych" czy to pieniędzy czy to innych usług. Tylko Konfederacja tego nie robi. Oni postulują wolny rynek i obiecują radykalne (ale stopniowe) obniżenie podatków, co ma na celu podwyższenie Polakom pensji i obniżenie im cen w sklepach.

Dlatego polecam ludziom zmęczonym kiełbasami wyborczymi, głosować na wolnorynkową Konfederację.
Jeśli tego nie zrobicie - potem nie miejsce pretensji do nikogo innego niż siebie, że żyjecie w biedzie :)

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo
P.....k - Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogól...

źródło: comment_PR5Feg0D5DPLleiZ3XcCjxFJEwgSF9Pd.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: Otóż nie. Konfederacja to jest głównie Partia Wolność i kilka czarnych owiec z RN.

Wracam więc do punktu wyjścia: No więc? Zadałem pytanie. Socjalnych zamordystów, czy samego Krzysztofa Bosaka?
W każdej partii jest jakaś czarna owca.
  • Odpowiedz
Jak wywalą z Konfederacji narodowych socjalistów to przestanę.


@PucamIzMercedesa: Ale przecież wystarczy głosować na ludzi z Wolności. Zlepili się tylko po to aby zsumować elektorat, bo przypadkiem się okazało że ich żelazny elektorat pokrywa się z żelaznym elektoratem RN, więc zamiast się dzielić chcą zsumować głosy aby spróbować przebić próg. Wolność na ten moment sama nie da rady wejść, bo Korwin nadal niestety jest tam twarzą (i zapewnia część elektoratu
  • Odpowiedz
@DizzyEgg: No więc... Nie chcesz głosować na Konfederację bo jest w niej te kilka szczurów i zamordystów z RN (którzy na dodatek poszli na kompromis i zgodzili się głosować za obniżką podatków w zamian za miejsca na listach) - a zarazem chcesz głosować na Lewicę, w której są SAME takie szczury i zamordyści jak w RN? ( ͡º ͜ʖ͡º) #fucklogic

Ewentualnie niezły bait
  • Odpowiedz
@Morderczy_Morszczuk: Mimo wszystko nadal:

Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogólnopolskimi (PIS, KO/PO, Lewica/SLD, PSL, Konfederacja) i z mojej analizy wynika, że tylko ta ostatnia jest opozycją dla tej pierwszej. Pozostałe partie są, tak jak PIS, gospodarczo lewicowe, tj. postulują degenerowanie gospodarki socjalizmem i ciągłym obiecywaniem Polakom "darmowych" czy to pieniędzy czy to innych usług. Tylko Konfederacja tego nie robi. Oni postulują wolny rynek i obiecują radykalne (ale
  • Odpowiedz
zamordystów z RN (którzy na dodatek poszli na kompromis i zgodzili się głosować za obniżką podatków w zamian za miejsca na listach)


@Prylik: Uważam, że z ludźmi z RN jeszcze da radę się dogadać i wytłumaczyć im pewne sprawy w aspektach gospodarczych przynajmniej. Jak im się wytłumaczy w prosty sposób, że z socjalizmem i zamordyzmem nie będą mieli Wielkiej Polski tylko Wielki Chlew Obsrany Gównem, bo XX wiek mamy już
  • Odpowiedz
@StaryWilk: Nie dałem ci żadnej czarnej listy. Przecież nawet zadałem ci pytanie. Dlaczego spamujesz i mi dupę trujesz? Mało tego... Sam dałeś mi czarną listę manipulancie XD
Przestań mnie oznaczać typie.
  • Odpowiedz
@Khaine: RN to za bardzo nie wiem ale nawet twardy katol Braun jest za zniesieniem finansowania Kościoła z budżetu więc wydaję mi się że jednak są bardziej zdroworozsądkowi niż pis i rydzyki
  • Odpowiedz