Wpis z mikrobloga

Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogólnopolskimi (PIS, KO/PO, Lewica/SLD, PSL, Konfederacja) i z mojej analizy wynika, że tylko ta ostatnia jest opozycją dla tej pierwszej. Pozostałe partie są, tak jak PIS, gospodarczo lewicowe, tj. postulują degenerowanie gospodarki socjalizmem i ciągłym obiecywaniem Polakom "darmowych" czy to pieniędzy czy to innych usług. Tylko Konfederacja tego nie robi. Oni postulują wolny rynek i obiecują radykalne (ale stopniowe) obniżenie podatków, co ma na celu podwyższenie Polakom pensji i obniżenie im cen w sklepach.

Dlatego polecam ludziom zmęczonym kiełbasami wyborczymi, głosować na wolnorynkową Konfederację.
Jeśli tego nie zrobicie - potem nie miejsce pretensji do nikogo innego niż siebie, że żyjecie w biedzie :)

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo
Pobierz P.....k - Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogól...
źródło: comment_PR5Feg0D5DPLleiZ3XcCjxFJEwgSF9Pd.jpg
  • 62
No właśnie nie, narodowcy wygryzają Korwina z partii, i jeśli ktoś wejdzie to prawdpodobnie bedą to zamordyści pokroju Bosaka, czy Brauna


@DizzyEgg: Skąd pomysł o "wygryzaniu"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

za wzięcie antyszczepionkowców na listy już im podziękuję i poszukam kogoś innego.


@stam: Proszczepionkowców, wolnościowców.
Zamiast tego proponują zadłużanie się na trzy pokolenia za tygodniowy pobyt w szpitalu i zdychanie pod płotem jako

karę za hehe niezaradność


Nie, nie proponują tego. Cieszę się że mogłem rozwiać twoje wątpliwości, mam nadzieję, że nie będziesz więcej tego powtarzał.

Plus zakaz aborcji bycia gejem obcokrajowcem czy innym nie białym hetero p0lakiem kat0likiem


Nie, nie proponują tego. Cieszę się że mogłem rozwiać twoje wątpliwości, mam nadzieję, że nie będziesz więcej tego
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mekosx: Może dlatego, że nic nie wnosiły do wątku? Albo że nie były w żaden sposób poparte przykładami, tylko zwyczajnymi uprzedzeniami i idiotycznym uogólnianiem? Albo ich autorzy to (nie)płatne trolle, z czego OP zdaje sobie sprawę? XD

@Prylik: ja bym głosował na konferencję w spokoju duszy ale nie potrafię...
Kiedyś był tam tylko Korwin który nie wierzy w smog i globalne ocieplenie, teraz dochodzi Braun pro katol, Godek czy inny smrodek od nieszczepienia dzieci, strasznie mnie to odpycha, a nie ma innej alternatywy...
Czemu wybory w tym głupim kraju to tylko wybór mniejszego zła....
@Mnichuy: W Konfederacji nie ma Kaji Smrodek. Wyrzucili ją, co mnie bardzo cieszy. A to że jest Braun czy kilku narodowców, to jakie ma to znaczenie? Chodzi tylko o to by podciągnąć trochę ich elektoratu, ale w zamian oni musieli pójść z Korwinem na kompromis (i popierać wolność gospodarczą) by mieć miejsce na listach.

Konfederacja to jednak głównie wolnościowcy
@Prylik: zamiast Smrodek masz Sochę z deszczu pod rynnę...
Nie powiesz też że Korwin nie #!$%@? głupot że np. nie ma globalnego ocieplenia czy smogu zima.
Sporo szarlatanow którzy powodują niesmak gdy skreślam kratkę przy ich partii