Wpis z mikrobloga

Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogólnopolskimi (PIS, KO/PO, Lewica/SLD, PSL, Konfederacja) i z mojej analizy wynika, że tylko ta ostatnia jest opozycją dla tej pierwszej. Pozostałe partie są, tak jak PIS, gospodarczo lewicowe, tj. postulują degenerowanie gospodarki socjalizmem i ciągłym obiecywaniem Polakom "darmowych" czy to pieniędzy czy to innych usług. Tylko Konfederacja tego nie robi. Oni postulują wolny rynek i obiecują radykalne (ale stopniowe) obniżenie podatków, co ma na celu podwyższenie Polakom pensji i obniżenie im cen w sklepach.

Dlatego polecam ludziom zmęczonym kiełbasami wyborczymi, głosować na wolnorynkową Konfederację.
Jeśli tego nie zrobicie - potem nie miejsce pretensji do nikogo innego niż siebie, że żyjecie w biedzie :)

#polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo
P.....k - Przeanalizowałem wszystkie 5 komitetów wyborczych, które są komitetami ogól...

źródło: comment_PR5Feg0D5DPLleiZ3XcCjxFJEwgSF9Pd.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mnichuy: Ale mnie nie interesuje kto jakie głupoty #!$%@? na temat przyrody. Mnie interesuje program partii.
Dlaczego zatruwasz sobie łeb nic nie znaczącymi głupotami, zamiast skupić się na tym co jest najważniejsze w życiu szarych ludzi? Wolę polityka który strzeli głupotę na temat jakiegoś zagadnienia przyrodniczego - ale za to nie będzie mi ukradał hajsu w podatkach, niż polityka który takiej głupoty nie strzeli, ale będzie mi zabierał 75% moich
  • Odpowiedz