Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: A ten trzepie strap-ona oburącz jak dywan! Ale w złości, #!$%@?, zęby zaciśnięte, mamrocze coś pod nosem, to mu mówię "Hubson, to się wkłada do dupy!". A ten nic! Pojechał trochę dildosa na ręcznym i się schlapał.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Przede wszystkim to nie pisać, że nigdy nie trzymałeś za rękę i starać się działać. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, to w jakiś sposób musisz je gdzieś nabyć. Kto wie, być może laska okaże się wyrozumiała i zajdziesz krok dalej niż dotychczas. Próbuj, bo nie każdy z tagu ma taką szansę.
  • Odpowiedz
@Joii: trafiło mi się akurat, mieszkam przy mieście jest dużo użytkowników czasem coś wpadnie. Jeśli watoisz w mój przegryw i nudzi ci się to poczytaj se moje posty. 25lvl nigdy nie trzymałem za rękę a ty mi powiesz ze nie przegryw...
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: No właśnie czytam te twoje posty i jak na kogoś kto nigdy nie trzymał za rękę to jakoś łatwo laski oferują ci związek i seks. Mieszkam w dużym mieście i #!$%@? to daje bo nie wiem jak gadać z laskami. Ty chyba wiesz wiec przegrywem nie jesteś na pewno,
  • Odpowiedz
@Joii: gdybym wiedział to by mnie tu nie było i szalał bym na imprezce z normictwem. Pierwszy raz mi się tak trafiło zresztą to może być troll z wykopu.. ja jej napisałem wcześniej tylko hej dlatego coś mi tu nie gra. I nawet nie wiesz jak wygląda także za dużo się nie możesz wypowiedzieć bo nie znasz sytuacji.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: no to jak wyglada? Nawet laska 2/10 ma pewnie miliony chętnych na tinderze, zwłaszcza w dużym mieście. W każdym razie, życzę ci mordo żeby to nie był fejk i działaj tam
  • Odpowiedz
@Panczenisci: heh mogę poudawać beciaka w sumie to byłby taki #!$%@? betabankomat. mogę jej nawciskac jakieś kity że mam bananowa familje wyruchac ja, parę razy się spotkać i więcej nie odzywać, tyloo nie wiem czy starczyło by mi odwagi na takie ruchy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@anonanonimowy321: to jest plan. Działaj. Co masz do stracenia? Rozstrzela cię ktoś, jeśli Ci nie wyjdzie? Nasmaruj pindola jakimś znieczulajacym żelem albo weź wiarę i oraj lampucere aż pęknie. Trzymam kciuki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Joii: już bez przesady z tymi milionami taka z 5/10 może 6 nie ulana tak jak pisałem może być to troll, albo beta bankomatu szuka ty jesteś na pewno odemnie mlodszy także nie pisz mi że nie jestem przegryw bo w moim wieku pewnie już bd ruchal.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321 napisz po prostu że jedyny problem z ex to masz że one rozpamiętują ciebie a ty tego nie zamierzasz i tyle ;) Ogólnie ucinaj temat jak możesz a będzie dobrze ;)
  • Odpowiedz