Wpis z mikrobloga

Hejka Mirabelki i Mireczki mam pytanko może mądre może głupie - nie wiem xD. Naszła mnie wielka chrapka na zakup hulajnogi m365 najlepiej z PL dystrybucji co by była gwarancja itd., itp. Jednakże ceny wahają się ~1,5 -1,6k. Troszkę mój portfel mówi, żeby poczekać i trochę przycebulić jak będzie jakieś promo. Serduszko mówi bier i nie patrz na koszta. Znalazłem aukcję na alledrogo, gdzie gość sprzedaje 1:1 m365 ale bez oznaczeć xiaomi. Argumentuje to faktem, "kupowania prosto od dystrybutora" xD. Pomijam fakt, że w ogłoszeniu pisze że hulajnoga jest mocniejsza od oryginału - w ocenach pod produktem wyczytałem, że jest taka sama moc co w oryginale. I tu pytanko brać czy to je scam i czekać na promo ( ͜͡ʖ ͡€)? Poniżej link do aukcji.
https://allegro.pl/oferta/hulajnoga-elektryczna-30km-h-moc350watt-aku8800mah-7752311265

#hulajnogaelektryczna #m365
  • 4
Warto Ci kupować hulajnogę jak powoli się sezon kończy?


@Harrxex: i to jest właśnie główne pytanie. Ale decyzja należy do ciebie. Xiaomi praktycznie robi ''po kosztach'' porównując ich do innych producentów.
A ten koleś na tej aukcji/ogłoszeniu ma cenę niższą aż o 400 zł niż z oficjalnej PL dystrybucji, do tego clickbajtowy tytuł, a opis to już w ogóle przegięcie. Wg mnie duże, zbyt duże ryzyko tam kupować. Resztę odpowiedz sobie
@mathmed rozum mówi mi dokładnie to samo
@adoer123 wyszedłem z założenia, że im bliżej końca sezonu tym ceny mogą być mniejsze plus mimo zbliżającego się końca sezonu jeszcze bym sporo km ujeździł.
@mrbarry no opis to jest jedna wielka beka xD. Jedyne co dawało mi do myślenia, to specyfikacja (niby prawdziwa) oraz wygląd co m365 dawało mi powody do rozważań.

Dzięki Pany za opinie chciałem się Was doradzić w tej sprawie. Lepiej