Wpis z mikrobloga

W sumie gruba kobieta uprawiająca seks to najgorsza rzecz jaką sobie mogę wyobrazić. Takie obrzydliwe galaretowate ciała w akcji, tylko nie to. ( _) Jakbym była ginekologiem i przyszła by do mnie gruba baba po tabletki antykoncepcyjne to bym ją odesłała i powiedziała, że może do mnie wrócić jak w końcu schudnie. #p0lka #seks #zwiazki #takaprawda #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biedroncia a gruby facet z chuda baba to już spoko ? XD ogarnij sie, jesteś pewna że zawsze będziesz miała BMI 19? , nie życzę ci, ale #!$%@? się do ciebie jakieś Hashimoto lub inne gówna i w pół roku 40 możesz #!$%@? wtedy pewnie miałabyś takie samo zdanie, po drugie jakbyś była ginekologiem i komuś tak #!$%@? to już byś nim nie była xD po trzecie gusta są różne i
  • Odpowiedz
@biedroncia:

Jakbym była ginekologiem i przyszła by do mnie gruba baba po tabletki antykoncepcyjne to bym ją odesłała i powiedziała, że może do mnie wrócić jak w końcu schudnie.


A to nie jest tak, że otyłym kobietom i takim z nadciśnieniem (które często towarzyszy otyłości) i tak nie przepisują tabletek? Ze względu na zwiększone prawdopodobieństwo wystąpienia nieciekawych efektów ubocznych.
  • Odpowiedz
@Brylant
@krzych_z
Nie bronię grubych kobiet, bo się mi podobają! Wręcz przeciwnie, preferuje skinny-girls !!! Preferuję, uwielbiam szczuplutkie Kobiety! Tylko nie lubię jak się kogoś ocenia na podstawie wyglądu i przypisuje się mu jakieś cechy !
  • Odpowiedz
  • 3
@tytanprime Nie przejmuj sie. Mnie zawsze wybitnie bawią takie dyskusje. xD Zlatuje się jakieś stado frustratów, które w niewybrednych słowach się wyflacza się jak to osoby x nie powinny robić y, z i w ogóle zniknąć ze społeczeństwa.
Normalnych ludzi nie obchodzi jak wygląda ktoś mijany na ulicy, a już na pewno sobie nie zaczyna wyobrażać jak osoba wg nich obrzydliwa uprawia seks. No chyba, że to jakieś dogłębnie skrywane fetysze,
  • Odpowiedz
@biedroncia: Masz prawo nie zadawac sie z grubymi ludzmi, tylko po co myslec o kims innym uprawiajacym seks? Mozesz byc sobie szczupla czy tam chuda, ale masz powalony charakter. Na szczeacie jest wiele szczuplych, ladnych dzieczyn z fajnym charakterem, ktore sa lepsze od ciebie.
  • Odpowiedz
hej dziewczyny, a co z tymi które faktycznie są chore albo mają jakieś zaburzenia? miałam kolezanke w gimnazjum chorą właśnie + cukrzyca i jeszcze jakieś inne choroby,


@xblackwidowx: Jest ciężej utrzymać wagę, ale nie trzeba być ulańcem. Bierze się leki, stosuje się odpowiednią dietę i... przede wszystkim trzeba dużo się ruszać, znacznie więcej niż przeciętny człowiek.
Mam spore hormonalne problemy i kiedyś szybko "spuchłam", na całe szczęście waga nadal była
  • Odpowiedz