Wpis z mikrobloga

W sumie gruba kobieta uprawiająca s--s to najgorsza rzecz jaką sobie mogę wyobrazić. Takie obrzydliwe galaretowate ciała w akcji, tylko nie to. ( _) Jakbym była ginekologiem i przyszła by do mnie gruba baba po tabletki antykoncepcyjne to bym ją odesłała i powiedziała, że może do mnie wrócić jak w końcu schudnie. #p0lka #s--s #zwiazki #takaprawda #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tytanprime: większość dziewcząt "przy kości" jest bardziej namiętne od tych pięknych, bo im zależy. Taka "piękna" to księżniczka, co każdy jej nadskakiwać będzie, a potem w łóżku to zima deska. Tymczasem laski o niskiej samoocenie zwykle mają zdrowe podejście do związku. Są bardziej partnerskie i na co dzień i w łóżku. Ba nie tylko znają różne sztuczki, ale są otwarte i ciekawe upodobań partnera.

@biedroncia: zależy co definiujesz
eloar - @tytanprime: większość dziewcząt "przy kości" jest bardziej namiętne od tych ...

źródło: comment_mr6gcfmGpUCn1sDKKF3R2LVz65GEGXaI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: powiem Ci tak, z własnego doświadczenia, sama mam niedoczynność tarczycy mocno, hashimoto itd. Żyjemy jednak w XXI wieku i mamy naprawdę świetnych specjalistów. Problem polega jednak na braku chęci. Miałam problem z ustabilizowaniem swojej wagi. Zasiegnelam porady dietetyków, trener personalny, endokrynolog i jednak da się mieć 6pak na brzuchu. Więc uważam, że jednak to jest zwykle lenistwo i szukanie wymówek. Oczywiście rozumiem, że są skrajne przypadki, gdzie faktycznie ciężko
  • Odpowiedz
  • 4
@biedroncia a wiesz, ze u ginekologow zdarzaja sie takie grube lochy, po ktorych wyjsciu trzeba wietrzyc gabinet bo tak j---e z p---y? XD tak potrafi j---c ze czuc nawet jak jest ubrana xD
  • Odpowiedz
@biedroncia: Powiesz grubej osobie, ze jest gruba i powinna o siebie zadbać? Omg hajduszoboszlo, jak tak możesz smieciu. Grube baby wyzywające szczupłe kobiety od wieszaków i sucharow? Wszystko spoko. Prawdziwy mężczyzna na kości nie leci anorektyczko HEHE
  • Odpowiedz