Wpis z mikrobloga

Kojarzy ktoś problem z ustawieniem centrum sms na iphone? Iphone xr, nowa karta sim od virgin, wszystko działa oprócz wysyłania sms. Przy wpisaniu numeru *#5005*7672# dostaje komunikat "Wprowadziłes błedny kod *#5005*7672#. Spróbuj ponownie". Przy próbie ustawienia tak samo - odzywa się "nie można zrealizować z przyczyn technicznych". W virgin twierdzą, ze wina nie leży po ich stronie. Po przełożeniu karty sim do androida działa w porzadku. Przegooglałem wszystkie fora, nic nie pomaga :(
#iphone #virginmobile
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@try2fly: ze strony virgin

1. Sprawdź adres centrum SMS (SMSC).
a. Wejdź w Wiadomości > Ustawienia > Wiadomości tekstowe

b. Wybierz pole SMSC (service center address)

c. Wpisz
  • Odpowiedz
@Akke: Tak wiem, ale to instrukcja dla androida i na androidzie działa. W iphone zamiast tych ustawień dzwoni się pod specjalny numer/kod.

@JezusySandala: To tylko numer do sprawdzenia centrum sms, numer do ustawiania jest dłuższy.
  • Odpowiedz
@ksieznisia: telefon nie był mój, historia wyglądała tak, że właścicielka telefonu kontaktowała się zarówno obsługą klienta Virgin oraz supportem Apple i nic, zero pomysłów dlaczego nie działa. Dopiero przy czwartym czy piątym połączeniu z Virgin trafiła na kogoś bardziej ogarniętego kto przekonfigurował coś ich stronie i zaczęło działać.
  • Odpowiedz