Wpis z mikrobloga

@whiteglove:

kompletnie inna podstawa programowa

Mmmm, wydawcy książek lubią to.
Też pamiętam, że musiałem kupować książki bo przecież inna podstawa, rocznik po mnie tak samo musiał kupować nowe. Ach te podstawy, wieczne zmiany xD
  • Odpowiedz
Czemu ja moge komplet książek kupić za 150 zł a czyste ćwiczenia wziąć od kolegi i odkserować za 5 ziko cała ksiązkę? Trzeba tylko chcieć i troche sie zaangażować a nie kupować wszystko w jednym sklepie xD
  • Odpowiedz
@whiteglove: Rocznikowi 1996, który szedł nową podstawą programową też kazali nowe kupować, bo "stare są nieaktualne". Różniły się wtedy okładką i kilkoma stronami xD Od starszych nikt nie mógł/nie chciał kupić. Tak się robi kabonę w połączeniu ze zmianą podstawy co kilka lat i zwiększonymi wydatkami na podręczniki ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@whiteglove: przez całe życie kupowałem używane książki od starszych kolegów i zazwyczaj kosztowało mnie to 50-100zł za komplet na cały rok. Więc zakładając, że kupowałem używki przez cała edukację, od 1 klasy podstawówki aż po 3 klasę liceum czyli 12 lat edukacji to pewnie zapłaciłem za to wszystko niewiele więcej niż tutaj na 1 paragonie na 1 rok edukacji. Szacun XDDDD
  • Odpowiedz