Wpis z mikrobloga

@whiteglove: po co do informatyki podręcznik, przecież i tak dają zadania w exelu wydrukowane. Zbiory zadań za moich czasów były dla nauczycieli, dawali zadania z owych zbiorów
zawsze jechałem na używanych i komplet mnie kosztował nie więcej niż 100z


@Jestem_Tutaj: To fajnie masz., ja np. byłem pierwszym rocznikiem gimbazy i trzyletniego LO, nie było od kogo kupić podręczników bo były cały czas nowe programy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@whiteglove: Zawsze można zrobić co u nas. Ktoś kupił podręcznik, inny go wypożyczył za jakiś grosz, zaszedł do punktu ksero i za 15zl cały miał skserowany i jeszcze złożony w książkę z okładka.
@whiteglove: religia, plastyka, informatyka - przedmioty na których książki nie użyłam ani razu, czasem mimo, że były na liście książek to na 1 zajęciach nauczyciel mówił, że nie ma sensu ich kupować, a coś musiał podać :)
@whiteglove: ale przerpaszam to ten rachunek tak na poważnie??czy bardziej w podziękowaniu dla film/przedsiębiorców jak i pracowników dzieki którym zamiast 1000 zl pan badz pani NIE Wydala ani grosza ??przypominajac Od 3 lat! ?? Bo w poście nie widze nigdzie podziękowania
@zdobyslaw-asddsa Szanowny panie, domyślam się, że potrafi pan czytać, więc proszę przeczytać sobie moje komentarze pod tym postem, to znajdzie pan odpowiedź. Polecam również zaznajomić się z zasadami polskiej pisowni i interpunkcji.