Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@whiteglove: Ja bym chyba nie kupował książek do gównoprzedmiotów you religia alno edb - w moim liceum w miarę standardowe było, że można było nawet z takiej historii mieć jeden podręcznik na ławkę i nawet jebnięta historyczka sie na to godziła
@whiteglove wiem, że jest słabo i drogo w obecnych realiach, ale ja szłam do liceum 10 lat temu i jakby się miało kupować wszystkie nowe podręczniki to kaplica, miałam takie szczęście że mogłam kupować od starszych roczników, ale wiem też, że w tym czasie podstawa programowa zmieniała się kilkukrotnie i wiem że było kilka roczników które musiały znowu kupować wszystko od nowa. To jest też paranoja żeby co chwilę wszystko zmieniać
@whiteglove: Ceny rzeczywiście duże, ale dziwię się, że nikt nie pamięta, co działo się w 1999r., kiedy wprowadzili gimnazja. Całkowicie nowa podstawa programowa, przez kilka pierwszych lat co roku nowe książki, bo nauczyciele testowali zestawy od różnych wydawców. No i zmieniające się co roku wymagania programowe. Nie pamiętam, ile wtedy kosztowały książki z jednym wyjątkiem - nowa do języka francuskiego była w przedziale 50-80zł, co 20 lat temu było ogromną kwotą.
@whiteglove: Wszystko #!$%@? drogie, podatki w górę, ale 80% społeczeństwa:#!$%@?, #!$%@? głosujemy na POPiS, bo na bombelki dali i 13 emeryturę, a to że kurs PLN spada i wszystko jest 5x droższe to #!$%@?...