Wpis z mikrobloga

@Kazach_z_Almaty xD mniej byś mnie obraził nazywając moja stara #!$%@? niż to jak mówisz że jestem pro pis. Pluje na nich totalnie. Zapytałam czy nie ma możliwości odkupić bo nie orientuje się już w tych ciągłych zmianach w szkolnictwie.
  • Odpowiedz
@whiteglove: Czyli zapłaciłaś ze swoich pieniędzy tylko 124pln? W latach 90tych to był hardkor. Nie było ani wyprawki, ani 500+ i rodzice płacili za wszystko z własnej kieszeni
  • Odpowiedz
@haaryballs gdzie można kupić używane do 1LO po nowej 8 letniej podstawówce


@JulienSorel jezu, w Polsce jak w lesie XD Komplet nowych podręczników kosztuje prawie 1000 złotych? Twoja wina debilu że nie umiesz kombinować, po co kupiłeś wszystkie, po co kupiłeś w tej księgarni a nie w tamtej, po co ci jakieś okladki, lol jaki debil xD Nikt #!$%@? nie uważa, że to nienormalne żeby tyle płacić za książki do
  • Odpowiedz
jezu, w Polsce jak w lesie XD Komplet nowych podręczników kosztuje prawie 1000 złotych? Twoja wina debilu że nie umiesz kombinować, po co kupiłeś wszystkie, po co kupiłeś w tej księgarni a nie w tamtej, po co ci jakieś okladki, lol jaki debil xD Nikt #!$%@? nie uważa, że to nienormalne żeby tyle płacić za książki do liceum? XD


@whiteglove: Jak zrobisz zakupy w osiedlowym sklepie "U Jadzi" to też
  • Odpowiedz
A przed PiSem to podręczniki nie kosztowały czy jak? Pamiętam że 15 lat temu za komplet tylko do angielskiego płaciłam koło 150zł. Na dzisiaj to jak dwa razy tyle. To samo do niemieckiego.
  • Odpowiedz
No to komplet książek będzie za rok warty połowę


@PiccoloGrande: Jak się nie ma o czymś pojęcia to lepiej się nie wypowiadać. Co roku zmieniają się jakieś pierdoły i książki stają sie bezużyteczne i można sobie nimi co najwyżej dupę wytrzeć. Wydawnictwa w połączeniu z ministerstwem oświaty to mafia.
  • Odpowiedz
przez całe technikum kupiłem ze 3 książki


@wolit: ja w liceum miałem z 7 moze uzywanych xD aby do angielskiego facetka zmuszała do kupienia, a tak poza tym to moze 100zł wydałem przez 3 lata xD
  • Odpowiedz