Wpis z mikrobloga

@znikam5: Jeszcze ani razu mnie w żabce nie spytano o aplikacje, a w kilku byłem. Nieważne czy w sklepie był kierownik czy nie. Gdyby nie pepper i wykop, bym pewnie nawet nie wiedział, że można żappsy zbierać. xD

@KoldiuszCaesar: Znajomy nabijał tak punkty na orlenie. Tankuje tam i jem hot dogi już z 3-4 lata, a nie mam nawet 1/4 jego punktów. Pomijam fakt, że pracował tam może z 3
@Niebadzsmokiem: W żabce czasem mają narzucone normy ile żappsów muszą #!$%@?ć ludziom. Czy tam ile razy dziennie zeskanować aplikację. No ale akurat w żappce spoko promocje wpadają co 2-4h. Inna sprawa gówno jakim jest payback w tesco czy #!$%@? kauflandzie XD i za kazdym razem daja kartke mowiac "prosze, mozna sobie zalozyc"
@KoldiuszCaesar: kiedyś pracowałem w sklepie internetowym na infolinii. Często dzwonili klienci żeby zrobić im zamówienie. Nie mieliśmy jakiegoś super systemu wiec my jako konsultanci z infolinii też robiliśmy zamówienia przez strone sklepu.

Pewnego dnia przychodzi do mnie kierownik, że dostali rozliczenie z Programu Payback, że na moje konto jest kilka tysięcy transakcji i że mam #!$%@?. Okazało się, że kiedyś na pracowym kompie sprawdzałem swoje konto payback, żeby zobaczyć ile mam