Wpis z mikrobloga

@CinuLNS Internetu nie kupowałem więc się nie wypowiem.
Protipy:
- baw się dobrze bo to fajny, niewyeksploatowany przez turystów kraj, tani w opór
- lokalsi lubią Polaków i często jak dasz im poznać że jesteś Polaczkiem to będą serdeczni i można dostać jakieś zniżki (np. taxi)
- 420 poezja, polecam zaczepić młodego kelnera późnym wieczorem
- nie kupuj internetu, wszystko online dasz radę ogarnąć w hotelu, zamiast neta chłoń dobry vibe i
@CinuLNS jest dużo punktów wifi nawet na mieście. Karta VIP daje ci koło 5gb za 500mkd, jest też y mobile i one, ale z tego co widziałam VIP miał jakieś opcje turystyczne za te 500. Kupisz to w ich salonie albo jak w Polsce w kiosku

Co do cen nie jest wcale tak bardzo tanio, owszem w sklepie się płaci mniej za produkty takie jak w pl (do tego pani w osiedlowym
@Konkol: O, dzięki za informacje. Zawsze jakieś kilka GB się przyda żeby móc w razie czego coś sprawdzić ;)
Po sklepach i restauracjach raczej szaleć nie będę, lecę z wykupionym AI, więc pewnie pojedyncze wypady tylko.
@Krupier: O, ciekawy wpis ;) Dzięki
@CinuLNS: myślę, że styknie ci neta z tego co masz w hotelu :) Pewnie masz jakieś fakultety, do Skopje nie opłaca się za bardzo jechać, bo długa droga, ale rejs do św. Nauma super (możesz podjechać do Ochrydy i kupić taniej, bodajże o 9 wyrusza statek). Jeszcze byłam na jeep safari i też super, bo jadą po górach i widać też jezioro Prespa. W samej Ochrydzie rano jest też na stronie