Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reevhar: chodź do mobile vikings :d 25 zetek miesiac , full no limit I 15 giga netow które się kumuluje :d ogólnie dojebson, mogę ci dać link polecający a już parę osób korzysta i zadowoleni mega !!

(Obniży mi kwotę rachunku o 3 złote) i jak ty też polecisz 5 osób to nie płacisz już nigdy !

Wszystko na nadajnikach Play i w ogóle dojebson
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Reevhar: Play ! Pisałem w ostatnim tym ;d
Zawsze możesz spróbować, tu cię nie trzyma umowa i jak po miesiącu stwierdzisz że lipa to po prostu rezygnujesz z umowy i idziesz dalej.

A support jest zajebisty ,mi ogarniał ich support zasięg jak byłem na Karaibach i nikt z naszej 6 osobowej ekipy nie miał w ogóle zasięgu k tylko mi ogarnęli :d (a oni wszyscy Orange i inne cepy)
@Reevhar: Jak to jest net mobilny, to przede wszystkim powinieneś zacząć od sprawdzenia zasięgu wszystkich głównych sieci (T-mobile, Orange, Play, Plus) w swojej lokalizacji. U każdego kup sobie starter, zarejestruj i wypróbuj przez parę dni o różnych porach. Czasem trzeba dokupić jakiś jednorazowy pakiet za parę zł.
Jak już znajdziesz sieć z najlepszym zasięgiem, to dopiero możesz poszukać najatrakcyjniejszej oferty, ale tylko wśród operatorów działających na nadajnikach tej konkretnej sieci.

Sam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Specjalista_Plus: jak mam wam podać konkretny adres, jeśli problem jest na obszarze 35km, zagaduję, że będzie tak wszędzie, skoro nie działa. Raz już pisałem do was w tej sprawie, to zaleciliście mi korzystać z 3G xD
Nie po to mam pakiety 4G, żeby mieć żałosną prędkość 0.6 Mbps