Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Gruuuby 96 rok, audi a4 b5 ba pewno jest coś do zrobienia typu rzeczy eksploatacyjne.

@arbuz77 nie wiem czy mi się to właśnie będzie opłacało, mam na myśli zabawy z Januszexami, itp. Poza tym nie zdążyłem zrobić przeglądu na czas ze względów zdrowotnych i tak kurzy się na parkingu. Miał być sprzedawany, owszem, ale niestety nie jestem nawet w stanie wyciągnąć akumulatora z niego (patrz zdrowie).

Zlomiarze działają na olx?
  • Odpowiedz
@Chael oczywiście , nawet na lawecie Ci go zabiorą. Na złomie dostaniesz 500zl max a od januszy z olx 1000 min, jak na chodzie to nawet 1500zl jak jakas bogatsza wersja (klima, trochę elektryki, instalacja gazowa itp.)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arbuz77 na chodzi, brak gazu, ale klima, elektryka jest. Mówisz, że lepiej pozbyć się w ten sposób jednak? Mówię, brak przeglądu i na pewno coś się znajdzie do zrobienia, ale nie mam zamiaru wkładu ponosić już bo i tak mi się to nie zwróci.
  • Odpowiedz
@Chael ja w ten sposób sprzedałem golfa IV z uszkodzonym silnikiem. Bogata wersja ale to auto było trupem. Wystawiłem za 2 tys. wszystko dokładnie opisując (bez ładowania kogoś na minę ), po paru dniach poszedł za 1600. Propozycji za 1000zl i odbiór lawetą miałem sporo, także myślę ze warto. Zrób ogłoszenie, opisz wszystko, do kiedy opłaty , jakie wyposażenie, co zrobiłeś i zobacz jaki odzew będzie. Ważne by palił jakoś turlał się
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@arbuz77 pali od ręki, jeździ normalnie bo było to auto normalnie użytkowane. Chyba jednak faktycznie nie ma co złomować w takim razie.
  • Odpowiedz
@Chael: Praktycznie nigdy nie opłaca się złomować z racji na grosze jakie dostaniesz. Nie wspominając o obowiązkowej wizycie w dziale komunikacji aby wyrejestrować pojazd. Starta czasu dodatkowa, plus jeszcze 10zł opłaty za wniosek o wyrejestrowanie.
Kumpel miał kiedyś podjechane całe zardzewiałe na wylot seicento.. wystawił za 800zł sprzedał tego samego dnia. Na złomie by dostał 300zł.
Sam miałem golfa II, technicznie stan perfekcyjny, bogate wyposażenie, ale ruda i bez lgp, czysta
  • Odpowiedz
@Chael
Jak zezlomujesz auto to otrzymasz zwrot z oc
Jak sprzedasz- zwrot z ubezpieczenia za zlomowanie otrzyma nowy wlasciciel
Zalezy jaka oplaciles skladke- jak spora,to lepiej oddac na zlom niz sprzedawac trupa i zobaczyc na zywo jak wyglada logikajanusza
  • Odpowiedz
@vegetassj1: Nie miałem problemów z Januszami. Przyjechał pierwszy i zabrał nawet bez jazdy próbnej. :D nic nie pytał nawet w zasadzie.
Co do OC w przypadku tego auta miałem na dwie raty to jeżeli bym dostał zwrot to 200zl.
  • Odpowiedz
@r5678 w przypadku sprzedazy starych aut bywa naprawde roznie...
Tez sie trafiaja agenci co szukaja dziury w calym- w koncu auto kosztuje 2000zl i musi byc perfect...
  • Odpowiedz