Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jutro idę do drugiej klasy liceum, przed wakacjami wybrałem historie i wos jako przedmioty rozszerzone. Zrobiłem to bo miałem zamiar iść na prawo, bo jestem dobry z tych przedmiotów, pewnie bym się dostał i rodzice mnie namawiali (chyba po to by się chwalić że syn to magister prawa), ale sam jeszcze przed wakacjami uświadomiłem sobie że mnie to nie interesuje, ale nie byłem pewny co wybrać więc tak to zostawiłem. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad medycyną i rozszerzeniem biologii i chemii. Lubię biologię i tematy związane z medycyną, z chemią jest trochę gorzej bo w gimnazjum poziom był tragiczny ale myślę że z korkami dam sobie radę. Czy to dobry pomysł czy lepiej zostać na humanie?
Rozszerzania zaczynają się w drugiej klasie więc nic nie stracę.
#licbaza #szkola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zrobiłem to bo miałem zamiar iść na prawo, bo jestem dobry z tych przedmiotów, pewnie bym się dostał


@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli nie masz w rodzinie prawnika to temat jest mocno ryzykowny. Zrobienie aplikacji, szczególnie w mniejszych miastach bywa problematyczne (ludzie nie chcą sobie robić konkurencji).

Biologia i chemia to dobry kierunek - możesz zostać nie tylko lekarzem ale pracować w jakiś laboratoriach, w sanepidzie, z dobrą specjalizacją to nawet w przemyśle
  • Odpowiedz