Wpis z mikrobloga

@mwmichal: Gratulacje, właśnie przyznałeś mi rację, dziękuję. Gdyby flaga Watykanu była wieszana powyżej flagi zarówno EU jak i Polski to też byś pisał "nie zesraj się" tym którzy by protestowali przeciw temu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potwierdziłeś, że kolejność flag ma znaczenie, a ta flaga została tak zaprojektowana, żeby położona obok Polskiej była wyżej

Dla ludzi którzy jednak nie są przekonani, tutaj 2 imperia kłócą się o
@Cauchemar7: nie przyznałem Ci racji tylko co najwyżej uznałem, że jakby co to mi taka kolejność by nie przeszkadzała. Zresztą pewnie było tak, że kupiono osobno flagi Polski, osobno flagi UE i tyle a Ty kręcisz gownoburze. Wiesz, że jak chłop 2 metrowy dostanie do ręki flagę Polski a dziecko flagę UE to też będą na różnych wysokościach? To nie są flagi na stałych masztach więc nie ośmieszaj się wymyślając jakieś
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Cauchemar7:

Dla przykładu, w USA zabronione jest wieszanie flagi stanu (regionu) na równej wysokości co flaga państwowa, trzeba niżej. Wyjątkiem jest flaga Teksasu bo dołączył w specjalnych okolicznościach. Jacy wy #!$%@? mądrzy jesteście, jedynie głupie


Wyzywasz od glupoli, a powtarzasz takie bzdury. Ta informacja to mit. Nie powtarzaj takich fejkurow bo się osmieszasz i cała wywód w ten sposób leży
@stjimmy
When displayed with other flags, the size of the American Flag should be larger than the other flags or relatively equal to the size of the largest flag. Other flags should not overshadow the American Flag in any way.

The American Flag should be flown higher than lesser flags. If the flags are displayed on the same level, the American Flag should be flown to the (flag's own) right of all
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cauchemar7: I gdzie tam masz cokolwiek o Texasie?

It is a common urban legend that the Texas flag is the only state flag that is allowed to fly at the same height as the U.S. flag. Allegedly, Texas has this right inherently (as a former independent nation) or because it negotiated special provisions when it joined the Union (this version has been stated as fact on a PBS website).[36] However, the
@stjimmy A o to chodzi, no to dzięki za wyjaśnienie. Kiedyś to przeczytałem i myślałem, że to prawda. Tak czy siak nie skupiałem się na części o Teksasie, tylko na "flagi stanów są poniżej ważniejszej flagi". Wniosek z tego taki, że wyżej wywieszona flaga jest ważniejsza.

Ja nawet nie pisze o tym, że Polska flaga powinna być wyżej lub na tej samej wysokości. Większość osób tutaj #!$%@? głupoty, że to nie ma