Wpis z mikrobloga

@AlteredState #!$%@? no kolejny... Napiszę jeszcze raz:

Ja nawet nie pisze o tym, że Polska flaga powinna być wyżej lub na tej samej wysokości. Większość osób tutaj #!$%@? głupoty, że to nie ma znaczenia i wcale nie ma żadnego przesłania (nawet jeśli nieumyślnego).

Co to ma do rzeczy, czy to dobrze, źle czy zajebiście? Ja piszę o tym, że kolejność flag ma swoją symbolikę i znaczenie. W jaki sposób to co piszesz
@JohnRamboo ja ma wystarczająco dużo aby nie dać się prowokować z powodu długości kijka, i nie wpadam w kompleksy z tego powodu. A może bolzga jest tak biedna, że nie była ich stać na równie dlugi kijek jaki ma sztyca do flagi UE.
@estcil: Nawet jak za darmo rozdawali do strzelam, ze to jakieś dawne flagi które jedynie kurzyły sie na magazynie i chcą sie ich pozbyć, a ich wielkość i długość moze są inne bo te z UE były robione w np. Niemczech a te z Pl robione przez Janusz Pol. Sp. Z o. o. Który przycebulil na materiale. Nikt sie takimi duperalami poważnie nie zajmuje i nie myśli by flagi państw były
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mate12: To nie kwestia kompleksów, a zachowania pewnej etykiety. Ktoś za pieniądze podatników rozdaje takie flagi w sposób niezgodny z etykietą. Warto zwracać na takie rzeczy uwagę
@Arthaniel: Przecież jeszcze niedawno była afera z Auschwitz

1. Izraelczykom pozwalano wnosić swoją flagę do obozu na normalnym drewnianym proporcem
2. Polakom pozwolono wnieść swoją flagę na krótkim plastikowym kiju

http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25088894,marsz-polakow-i-polonii-w-auschwitz-uczestnicy-oburzeni-plastikowymi.html?disableRedirects=true

Jeżeli nie ma to znaczenia, to proponuję flagę EU i każdą inną umieszczać na losowo długim kiju (
Pobierz
źródło: comment_HvhjX6NNXNw4mRxSJ9peWB5HYYoTxdhj.jpg
@mats12: zajebisty argument, trolluj dalej
@Zarzadca: jak bys mial wystarczajaco duzo to bys wiedzial ze ludzie ktorym zalezy na tym kraju albo maja jakies patriotyczne zajawki maja prawo do wurazania swojego niezadowlenia wlasnie przez duze poczucie wartosci, bo to ich po proetu w jakis sposob obraza. Nie musze mowic ze maja do tego prawo skoro sa w swoim kraju? I jak bys mial wystarczajaco duzo lat to nawet bys sie
@Chodtok: mam nadzieje ze zdazyles przeczytac komentarz zanim zostal usuniety przez moderatora xD takich ludzi jak ty powinni wysylac na leczenie (wszedlem w twoj profil) albo masz za duzo czasu albo jestes po prostu glupi bo nie wierze ze te wysrywy ktore wypisujesz piszesz na powaznie ^^ ciekawe czy podpisalbys sie pod tymi wpisami swoim imieniem i nazwiskiem :D