Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jest sprawa, potrzebuję małej pomocy prawnej.
#niebieskipasek 19 lat here, 2 lata temu chodziłem z piętnastolatką (a przynajmniej tak mi się wtedy wydawało), niedługo bo 4 miesiące, ale #segzy się odbyły. Rozstaliśmy się w złej atmosferze (laska jarała zielsko i to bardzo sporo jak na taki wiek, przez co na nasze spotkania nigdy nie przychodziła niezjarana, co z mojej strony okazało się nie do zaakceptowania, doszło do kłótni, dostałem kilka razy w twarz, naderwała mi koszulkę podczas szarpaniny itd.). Kiedy doszło do #segzy nie miała ukończonych 15 lat, co zataiła przede mną. Przez ostatnie 2 lata miałem z nią spokój, do chwili, gdy 11 dni temu napisała do mnie, że wie, że seks z nieletnią to przestępstwo i że pójdzie to zgłosić na bagiety, jeśli nie dam jej 2000 zł (ciekawe czemu akurat taka kwota), na co mam czas do końca września. Mam taką kwotę, ale wolałbym nie płacić, bo nie wiem czy te oskarżenia mają jakieś pokrycie w prawie. Dobry znajomy, które studiuje prawo (hehe), powiedział, żebym nie dał się naciągnąć na hajs i jak przyjdzie co do czego zeznał, że byłem w usprawiedliwionym błędnym przekonaniu, że laska skończyła 15 lat, o czym zapewniała mnie przed seksikiem - to jest to błąd co do faktu, który wyłącza winę (nie wiem czy to prawda, nie znam się na prawie, tym bardziej na karnym). Iść wg tego planu czy lepiej dać jej ten hajs i mieć to z głowy? Poradźcie mireczki pls pls
#prawokarne #rozowepaski i taguje #przegryw bo jednak dałem się podejść tępej nastolatce ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 26
@AnonimoweMirkoWyznania: spotkaj się z nią i ją nagraj jak mówi, że chce 2000 zł za milczenie na koniec rozmowy dodaj, że dawno miała 15 jak pierwszy raz współżyliście i dlaczego kłamie i chce ci zniszczyć życie dla marnych 2000 zł?

Następnie nagranie wyślij jej na messengerze jak będziesz już w domu (żeby głupia #!$%@? nie rozwaliła ci telefonu czy coś) razem z tym paragrafem:

Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc