Wpis z mikrobloga

@Azur88: dziecko, proszę cię, skończ trollować, linux ma więcej dziur niż windows do tego od lat nie ruszonych, są ludzie na forach i analizują sytuację odnośnie bezpieczeństwa, linux to większe g0wno niż windows

plus tak się składa że sklepy mają kasy na linuxach, gówno potrafi ci paść od tak, czy po prostu przestać reagować

jak to wyświetla tylko kalkulator z danymi
@StaryWilk: ubuntu to najgorsze gówno jakie widziałem, w ustawieniach praktycznie nie ma nic, a nowe środowisko jest cięzkie

DOSŁOWNIE, piszę to całkiem serio, windows 8.1 jest LEPSZY od jakiegokolwiek linuxa, jest w #!$%@? lekki, działają na nim aplikacje które mają kompatybilność i wszystko działa jak piórko, widać że dostosowali go do tabletów, windows 10 jest szyki raczej tylko na nowszych konfiguracjach bo ma wirtualizowane środowisko
windows sandbox jest moim pomysłem po ataku petayi jak na twiterze opieprzyłem nadellę i konta powiązane z windowsem : )

ten sandbox jest tak jak im pisałem, ma być w ch0j lekkim środowiskiem uruchomieniowym i jest :D
ale ja oceniam obiektywnie


@jacieniemog28: Ja tak samo

7ka to ciężkie gówno co non stop ma zwiechy itd. teraz już nawet nie ma softu

8.1 jest NAJBARDZIEJ zoptymalizowany

10ka jest dobra na komputery


@jacieniemog28: Dokładnie tak, ale jeszcze bardziej ciężka jest Vista, której 7 jest w sumie poprawką. Tak samo jak Win10 to w rzeczywistości Win8 z powrotem starego interfejsu, menu start itd.